folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyler Burda Bu Siteye Küfür Eden Birini Duydum Ama Maili Bende Üstünde Bazı Çalışamlar Yapcm Sizled

Beyler Burda Bu Siteye Küfür Eden Birini Duydum Ama Maili Bende Üstünde Bazı Çalışamlar Yapcm Sizled

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vincent
    Vincent's avatar
    Erkek
    the_springfield@hotmail.com yani ailesini düşünen biri varsa bunun birdaha oturum açmaması gerekioooo!!!

"Konusma Bi Kızın Eteği Gibi;ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır.."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    kardeş bize kanıt getir ne bilem kıl olduğun adama iftira atmadığını

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı:

kardeş bize kanıt getir ne bilem kıl olduğun adama iftira atmadığını

katılıyorum karrdeşime. .

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vincent
    Vincent's avatar
    Erkek

arkadşlar ben bu çocuun babasını şirketinde çalışıodum küçük bi kargo şirketiydi!!!staj yapıodum!!!bunun oğluna holyone den fln bahsettim hacker ayağına yatıodu birass!!!bi site yapmış babasına bunuda bu siteden biri hacklemiş tahribat yazmış!!!babasıda bi daa beni bu siteye girmeme konusunda uyardı bunu olu bana iftira attı!!!ve ben o sitenin bütün üyelerinin a. s. dedi!!zaten oraya mail yolluycam bnm adresi hekleyebiliolarmı die!!!kıçımın hackercikleri zoraki şikiş mahkumları dedi!!!arkadaşlar kusura bakmayım o ana ses kaydetmek aklıma gelmedi a.q.!!!yinede saolun vaktinizi harcadım özür dilerim!!!saygılar...

"Konusma Bi Kızın Eteği Gibi;ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır.."
Toplam Hit: 1254 Toplam Mesaj: 4