folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Beyler Lütfen Sadece Yeni Hackerlar Yani Newbie"Ler Yazsın

Beyler Lütfen Sadece Yeni Hackerlar Yani Newbie"Ler Yazsın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redcock
    redcock's avatar
    Erkek

Ben belkide bazılarından farklı olarak çökertmek veya durdurmak yerine ARADIGIM BILGIYE GEREKEN YERDEN  FARKETTIRMEDEK ALMAK istiyorum bana yardım

By Redcock Tecavüz kaçınılmazsa tadını çıkarmaya bak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redcock
    redcock's avatar
    Erkek
    Ben bazılarından farklı olarak ARADIGIM BİLGİYE ALMAM GEREKEN YERDEN FARKINDA OLMADAN ULASMAK istiyom yardım edebilecek var mı?

By Redcock Tecavüz kaçınılmazsa tadını çıkarmaya bak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

4 senede çok şey değişti hoca bir sürü server çıktı 2000 server sen en son Win2000 sp3 gördün 6 sı fln çıktı en son sanırım sonra window xp çıktı Sonra windows server 2003 çıktı daha sonra bu r3xler artık işe yaramıyor tabi eskisi kadar kolay oln yollarda war mesela davs die bi zımbırtı buldular r3x e baya basar eğer dediğin gibi açık üzerine bir temelin warsa 4 sene hikeye zaten kolay kavrarsın dökümanlara eski konulara google fln bak hoca.

Antikky hocam baya bi zaman önce yazmış olduğum konuya ilgiylen cevabın için teşekkürler yaptığım çalışmalar sonucu durumu farkedebildim evet eskiden kullanarak bir çok şey yapabildiğimiz programlar ve yöntemler artık geçerli değil ama şimdilerde çok daha etkili programlar var artık, değişik teknik ve yöntemler, en azından artık nerde durduğumu biliyorum çok sağolun emeksiz öğrenilmez önce emek verecez takıldıklarımızı soracaz. çok teşekkür ederim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 4199 Toplam Mesaj: 14