folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyler Manisalı Olan Yada Celal Bayarda Okuyan Vatandaş Aranıyor :))

Beyler Manisalı Olan Yada Celal Bayarda Okuyan Vatandaş Aranıyor :))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    nickimyok bunu yazdý:

bu celal bayarda truizm bölümü varmý varsa kaç puanla girilio yada ordaki herhangi bi dandik bölüme girmek için kaç puan gerekio bi sölesene.

zuhaaa napacanla dandik bolumde kizmi kovalicaksin

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek

bende manisaliyim hemde en hasindan :) sdu de okuyorum bende.. ayrica NeddyLoyd irc hakknda weß tasarim hakkndada ßiLgim war. hatta irc hakknda cok daha iyi ßiLgim war :) ßayramdan once gorusursek cok iyi oLur. ßayramdan snra maLum finaLLerim ßasLiyor. msn ye ekLedim seni.ayrica istersen cßu den de cok arkadasm war yardmci oLaßiLecek kapasitede. ßu arada TikkyHunter ßaraji gec 2 yiLLik ßi ßoLume geLirsin. :) amacin nedir ßiLmiorm ama manita kowaLamak istiyorsan taktik wereyim sigarai aLkoLu ßirak spor a ßa$La 100 mt. yi ßiLmmem kac saniyede ko$ spor akademisini kazan canawar manitaLar war :) 

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    bu konu baya olmush. bende manisaliyim. sahisi msn ye ekldim. bu arada nickimyok turizm bildigim kadariyla yok. baraji gecersen we spor yapabilorsan spor akademisine girme sansin warmidir bilmem :) yada baraji gec salla bi iki yillik. bilgisayar, elektrik, elektronik, muhasebe bunlar  merkezde war tutun eksperligi akhisarda war sanirim bide saruhanlida war. manisa merkezden baska bi yer yazma kafayi yersin obur ilcelerde en azindan manisa merkezde olursan daraldiginda izmir e gidersin 25 dakika da :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben gitmicem olm benim karı gitcekte ege yi 9eylül ü tuturamıcağı kesin izmir dışındada olsun istemioz ama manisa falan çok yakın işte ondan sordum farketmez dediğim gibi bana bi puan söleme şansınız varmı herhangi bi bölüme girmek için taban puan dandiklerden olsun üni den annamaz ben hiç okumadım girmedim girmeyi denemedim denememde
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek

walla haci sistem degisti ya cift sinaw sistemi oldu bi bilgim yok yani anladn ? ama bu yeni sistemle bence elinden geldigi kadar calissin cabalasin bence cogu kisiyi yeni sistem diye alacaklar uni. ye

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    Harbi lan CBÜ'lü tarikatçı varsa yıkalım aqdumun okulunu... Sevmedim, sevmiyorum, sevmicem, bitse de gitsek triplerindeyim!

Always with me, always with you...
Toplam Hit: 2797 Toplam Mesaj: 17