folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Beyler Ne Bu Yakınlaşma?? Hea?

Beyler Ne Bu Yakınlaşma?? Hea?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Rusya+Çin+İran+Türkiye=Orta Asya ve Avrupa'da Süper Güç

g8 ülkeleri bile bi b.k yapamaz...Düşünün bi ya,dünya'nın eski süper gücü Rusya,Dünya'nın en kalabalığı Çin,Orta Doğu ve Avrupa'nın en genç nüfusu İran(Ve nükleer gücü) ve zaten yıllarca Türki Cumhuriyetlere sahip çıkmış-700 milyon Türkün öncüsü olan Türkiye......Hadi bu 4lüye karşı bana bi ittifak söyleyin...Zumsuk bu süper gücün farkında :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Türk dısında ittifak kurduğunuz soydaşınız olmayan bir milleltle ittifak yapacaksınız bunun mutlak ağır bir bedeli olur.bu zamanında kapütilasyon oldu bugün boğazlar olur bor minarelleri olur vs vs
    hele bu devlet Rusya gibi kuzeyde olan ve ticaret yapmak için tek limanı olan ve bu limanıda yılın 6 ayı buz tutup kullanılamayan bu nedenlerde yılardır boğazlar olsun sıcak denizler olsun üzerinizde çeşitli emelleri olan bir ülke ise...
    Türkiyein belkide yağabileceği tek şey Turan'dır

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Aslında düşününce Turan yandaşlarına da hak veriyorum--Türk nüfusu o kadar fazla ki!Ama,dünyaya kafa tutacak bir Türk ülkesi yok Türkiye'den başka!Var mı sizce?

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    Türk ün Türk ten başka dostu yoktur.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 2145 Toplam Mesaj: 15