folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder Beynimi 2 Gündür Yorduğum C++ Sorusu [Yardım]

Beynimi 2 Gündür Yorduğum C++ Sorusu [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

pek zamanim olmadigi icin konuyla ilgilenemedim, tezimi bir an once bitirmeye calisiyorum, bu saatte bile yaziyorum :) nazar degmesin :)

beyin jimnastigi gerektiren kucuk algoritma sorularini seviyorum aslinda.. turkiye'ye geldigimde temin ederim kitabi, challenge olarak goruyorum bu tarz sorulari.. 

ayrica farkediliyorsundur hocam :) ama direk kitabin sayfalarini verdigin icin pek anlasilmadi sanirim, hani aciklama tarzi zannedildi sanirim.. 

unbalanced tarafından 04/Nis/16 03:54 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

@masteryoda hocam çok çok teşekkürler. Bende mantığını birazcıkta olsa kaptım. Şimdi bugünümüde şu for ve if döngülerinin çalışma mantığını kullanarak bu olayın formülünü yazmaya adayacağım :)

Tekrardan teşekkürler :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

@GodKlaus rica ederim ne demek
    @unbalanced hocam ne dersin challenge olarak kitaptaki sorularla konumu açsak beyin fırtınası olsun :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    masteryoda bunu yazdı

@GodKlaus rica ederim ne demek
    @unbalanced hocam ne dersin challenge olarak kitaptaki sorularla konumu açsak beyin fırtınası olsun :)

olabilir hocam tabi :) ama ayni sekilde cozulmesi beklenemez tabi, bu yontemler muhtemelen en basit cozumlerdir... haftalik sureler verebilirsin mesela her hafta bir konu acarak basitten zora dogru gidecek sekilde, bir kac dilde cozumu olan sorular olabilir.. Aslinda bunun icin websitesi de olabilir.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Sonra bir deli bir kuyuya bir taşı atıya dönmesin :)

Toplam Hit: 6639 Toplam Mesaj: 26
c++ soru hardcore