Bİ De Buna Bakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aCeKilleR
    aCeKilleR's avatar
    Erkek
    çok güsel olmuş beylerböyle bende ilgileniorum bir ara yapar gösteririm size

aLayıNa iSyan ÖlümüNE SevdaLı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    LaNeTLiii bunu yazdı:

cok acemi bir iş 10 dakika almaz bunu tapmak eller tek bir örnek yani sag ve sol diye ayrılmıyor tek bir giften alıntı küre sade cok sade heryerde bulunur bir gif resmin üstünde bulunan kırmızılıklar ise gözemi benzetmişşin butonmu yapmaya calısmıssın anlamadım ama sacma durmus bu resimde hosuma giden tek sey arka plan onuda kendin yaptıysan tabi...
    (calısmak erdemdir, calmak zavallılıgın göstergesi)

-----------------------------

sende acemisin desem kızarmısın :)

bi kere mavi küre photoshop"un tek bir hareketiyle yapılıyo.. filter/render/3d transform u açın.. yuvarlak çizin sonra onu rotate ile döndürün alın aynısı oldu..

arka plandaki olay ise dahada basit.. solda bulunan 2 renk paletinde foreground rengini kırmızı background rengini siyah yapın..
    sonra filter/render/clouds a basmanız yeterli :)
    buyrun aynısı...

bide şu var.. tasarım kendini anlatmalı.. insanlar bakıpta sonra bu ne diye sorarsa bence o çalışmayı hemen silmelisin :)
    açıklamayı kendin yapıyosan o bi işe yaramıyodur zaten...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTLiii
    LaNeTLiii's avatar
    Erkek
    LaNeTLiii bunu yazdı:
    --------------------------
    cok acemi bir iş 10 dakika almaz bunu tapmak eller tek bir örnek yani sag ve sol diye ayrılmıyor tek bir giften alıntı küre sade cok sade heryerde bulunur bir gif resmin üstünde bulunan kırmızılıklar ise gözemi benzetmişşin butonmu yapmaya calısmıssın anlamadım ama sacma durmus bu resimde hosuma giden tek sey arka plan onuda kendin yaptıysan tabi...
    (calısmak erdemdir, calmak zavallılıgın göstergesi)

-----------------------------
    Designer sunu yazdı:
    --------------------------
    sende acemisin desem kızarmısın :)

bi kere mavi küre photoshop"un tek bir hareketiyle yapılıyo.. filter/render/3d transform u açın.. yuvarlak çizin sonra onu rotate ile döndürün alın aynısı oldu..

arka plandaki olay ise dahada basit.. solda bulunan 2 renk paletinde foreground rengini kırmızı background rengini siyah yapın..
    sonra filter/render/clouds a basmanız yeterli :)
    buyrun aynısı...

bide şu var.. tasarım kendini anlatmalı.. insanlar bakıpta sonra bu ne diye sorarsa bence o çalışmayı hemen silmelisin :)
    açıklamayı kendin yapıyosan o bi işe yaramıyodur zaten...

hayır tabiki kızmam acemi dersen el elden ustundur herzman ben buna inanırım tabi ama anlayışsızlıgına anlamamana kızdım ve senden beklemediğim için sasırdım sadece okudugunu anlayan birisi zannederdim seni sadece ama yanılmısım galiba Designer acemi oldugumu nerden anladın onada sasırdım hiçbir çizimimi tasarımımı görmeden sanırım malum oldu buda iyi ama
    sunuda unutma ben elestirdim sadece elestiri kişiyi yanlıslardan dogruya sevkeder ve daha iyi olmak için caba gücü verir sanırım burnu büyükler bunu yanlıs anlar ama
    ben herzaman derimki laf anlayana....

_-LaNeTLiii-_
Toplam Hit: 5932 Toplam Mesaj: 24