folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bidonla Benzin Almak

Bidonla Benzin Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    bu arada mutfak tüpü satın alırkende kimlik no kaydediyorlar bazı il ilçelerde AllahinOglu tarafından 05/Kas/16 19:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

eskiden plakaya alabiliyorduk yeni mi gelmiş bu uygulama uzun zamandır bidonla almadım ki normal şişelere de vermiyorlardı marketten önce benzin bidonu almanı istiyorlardı 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Bodrum da yasiyorum buyuk sehrin bir tane sikintisi yok gecen yolda kaldim panxer i aradim bidona doldurtup gelmis xd

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

O benzin istasyonu pompacılarının ceplerinde birer tomar para var ve gecenin 2 sinde yanaşıp, 100 liralık doldurur musun ?, dediğinde cebinden 1/10 araba parası çıkarıyor. Darp edilmemesi enteresan geldi, paylaşayım dedim. :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

En güzeli motorun birine dolduracan altından benzin hortumunu cıkartıp ufakdan şişeyi dolduracan.Arabayada saklayacan ne olurrrr ne olmazz :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Eşgaliniz sıkıntılı demek :))) ,  ben jeneratöre alırım yaklaşık 10 11 yıldır gençkende alırdım şimdide alıyorum evet izin belgesi şart ama bağlama çeker nezaketle konuşursan halledersin np.

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ülkede mantık kırıntısı yok ki.. Geçenlerde bizim de benzin bitme olayı oldu rahat aldık ama tanış filandı petrol ondan olabilir her neyse.. Benim de en takıntılı olduğum saçma AVM güvenlik uygulamaları..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Benzinle kendini yakacak yada olay çıkaracak adamın muhtemelen psikolojik problemlerle birlkite gelen ekonomik problemleri yoktur arabası da yoktur. Belki yaptıkları bir istatistiğe fln dayanıyor olabilir bu karar.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 5083 Toplam Mesaj: 29
yasak benzin karakol