folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilek Burkulması Çok Acil Yardım Lütfen !!!

Bilek Burkulması Çok Acil Yardım Lütfen !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek

froozo bunu yazdı:
    -----------------------------

müridler geçen pazar turnuva maçında bileğime tekme yedim ve maçtan çıkmak zorunda kaldım ilk gün agrı dışında şişlik ve morluk yoktu ama ertesi gün aşırı şişme oldu doktora gittim film çeklildi çıkık çatlak falan yokmuş sadece burkulmuş ama bileğim çok şişti ve ayağıın tabanlarına dogru saglı sollu morarmalar oldu sakatlanalı 3 gün olmasına rağmen agrının geçmesi dışında bi gelişme yok cuma günü final maçı var kesinlikle oynamam lazım back oynuyorum ve takıma katkım çok mutlaka maçta olmam lazım.cuma gününe kadar şişliği indirecek yada maçta acıyı alabilcek bi yöntem vs varmı çok önemli lütfen yardım edin hocalar

3 hafta önce yaklaşık aynı oalyı yaşadım ve halen daha koşmakta zorluk çekiyorum. Oynayamazsın maçta sağlığından önemli değil. ilk oldugu anda buolca buz koysan daha az şişerdi. Morluk yaklaşık 2 haftaya geçercektir 3 hafta sonra normal yürüme işlemlerini falan yapabilirsin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    Explosive bunu yazdı:

vericeğim tarifi %100 uygula kemik ezilmesine burkulmaya kırıga cıkıga herboka iyi geliyor

siyah zeytin varya onları çekirdeğiyle birlikte eziceksin bayağa ez  bezle ayağına sar  ertesi gün şaşırıcaksın hiçbirşey kalmıyıcak ciddiyim bak  ben bununla krıık baçaklı kuş tedavi ettim :D  

hacım ben de yeşil zeytini çekirdeği ile ezip lapa yaptıktan sonra ısıttım ve ayağa sarmıştım şişlik geçmişti. ayrıca burkulmalarda anında buz koymak iyi oluyor. bence fazla zorlama burkulmayı hafife alma bnm ayak ağrısı 2 ay sürmüştü.

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

vericeğim tarifi %100 uygula kemik ezilmesine burkulmaya kırıga cıkıga herboka iyi geliyor

siyah zeytin varya onları çekirdeğiyle birlikte eziceksin bayağa ez  bezle ayağına sar  ertesi gün şaşırıcaksın hiçbirşey kalmıyıcak ciddiyim bak  ben bununla krıık baçaklı kuş tedavi ettim :D  

kücükken nenem yapardı :) bncede kesin dene derim ben hoca.. 

ilac filan alabileceksen de reparil-gel var baya baya iyi..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wakizashi
    Wakizashi's avatar
    Erkek

kardes tendonlarda olusan burkulmalar kirilmalar bu sekilde morluklar ile ilk tepkisini veriyor ayagini surekli sicak tutup sakin top oynama bengay diye bir krem var ondan alip ayagini surekli sicak tut diger arkadaslarin dedikleride dogru onlarida uygulayabilirsin ama sakin kosup top oynama 2-3 hafta sururcektir sonra duzelir :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

oynama hayatın kayar. şampiyon olursaniz size üçün birini vericekler , senin ayagın dahada kötü olucak

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

hergün 10 dk aralıklarla buz yap.böyle olaylarda en iyi şey buzdur.bana olmuştu yaklaşık 2 ay önce filan hergün buz yaparak oynadım ama çok zorluyodu.

bence oynama derim (:

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Daha önce lifleri trafik kazasında kopan biri olarak , seninkilerin kopmadığı kanaatindeyim ,

Ayakkabı ipi gibi değil hocam öyle burkulmaya,tekmeye kopmaz.

Toplam Hit: 9042 Toplam Mesaj: 18