Bilen Söylesin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    Erkeklerde XY kromozomu var da eğer erkeklere YY kromozomları verilirse ne olur? Cevapları bekliyorum.

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    ne mi olur.bu ne kadar y enjekte edilmesine bağlı.az verilirse malum kişiden arto fazla verilirse travesti olunur.sanırım nuri alço abimizde emrahın abisine yüksek dozda y kromozomu enjekte etmiş ve piyasaya sürmüştü.

yaa nerden bilelim olm hem kromozomu bir insana nasıl ekliyeceksin ki..bunlar için atom gözlüğü atom iğnesi atom bandı gibi aletlere ihtiyaç duyulur herhalde.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    ya harbi baya zekiymişin ha!!!ya iide öle bişi olması azıcık imkansız sanırım..!ya YY yi nerden bulcn ya kolay mıı???

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    Herhalde bu yapılırsa pek de iyi şeyler olmaz.

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaNsOn666
    MaNsOn666's avatar
    Erkek
    yapalım a.k denemesi bedeva...

merhaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ölür die biliyorum....

eğer anne xxy olursa ve babadanda y gelirse o zaman ölür...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    anne xxy olamaz
    xxy sendromu sadece erkeklerde olur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    bu arada
    soruya bakisim su:
    eger erkeklere belli bir yastan sonra XY yapisini YY ye donusturecek bisey yaparsan vucut butunlugunde sorun olacagini sanmiyorum ancak:
    http://nersp.nerdc.ufl.edu/~pmpie/BSC2007/handouts/Lecture_18_Hand_Low.pdf

herhangibir sekilde baba olursa sayfadaki olasiliklar oluyormus(linkte hayali YY spermi var)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pascal
    pascal's avatar
    Erkek
    x kromozomunda yaşam için gerekli genlerde var y de yok yani x kromozomu sırf cinsiyeti belirlemiyo
    sonuç ölür, olmaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jointedharman
    jointedharman's avatar
    Erkek
    yaw nerden aklına geldi bu yaw çok düşünüp yıpratma kendini görmüyormusun genetik okuyanları herifler benim yaşımda kafada saç kalmamış sende fazla düşünüp kelleme sakın ola oki!
    hem allah her şeyin ayarını yapıp vermiş iinsana napıcan x"i napıcan?"iboş ver yaw!

birdaha kimse
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeky
    zeky's avatar
    Erkek
    selam dostum bunu yapma sadece zigot aşmasında iken olur ve böyle bir hastalık tıpta mevcuttur bu hastalarda endoftalmi kılsızlık başın eninin boyundan faz<la olması gibi hastalık belirtileri görülür bunlar zeka geriliği yaşarlar normal yaşam süreleri vardır kısırdırlar

Sistem çöker code kalır.
Toplam Hit: 2456 Toplam Mesaj: 11