folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Bilgeadam Kursları Hakkında Bilgisi Olan

Bilgeadam Kursları Hakkında Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Programlama konusunda kendini geliştirmek istiyorsan bence "C ve Sistem Programcıları Derneği" ne gitmelisin.Kurs istanbul/mecidiyeköy de.Kurstan sonra derneğin sana iş bulması gibi bi durum yok.Ama çok iyi eğitim almış olursun zaten eğer düzenli takip edersen. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

temelin var hocam sen, uzun yıllardır biliyorum vb ile çalışıyor küçük toollar yapıyorsun.. o yüzden az biraz gayretle kendi başıan hepsin öğrenebilirsin.. kurslara bu kadar para kaptırmanın anlamı yok. ha kendi başıma yapıp anlayamam diyorsan o başka bir olay..

hayatımda o şekil paralı bir kursa hiç gitmedim (plc kursuna gitmiştim onu da okul vermişti) , ne öğrendiysem bireysel çalışarak öğrendim. akademik eğitimleri aldım ama ondan önce zaten bireysel öğreniyordum. Bu şekil yol takip edebilirsin.

Bilge adam için herkes bir şeyler diyor, aslında doğru. çünkü hocaya bağlı bir şey.. bu da artık kısmet olayı.. c ve sistem prog. derneği iyi diye biliniyor, çünkü eğitmenleri belli kalitede ve tanınmış adamlar. kaan aslan, aykut taşdelen v.s. gibi. 

bunun haricinde, istanbuldaysan işkur anlaşmalı wissen akademi var. bazı arkadaşlar oradan kurs aldılar ve şuan iyi yerdeler. bazı kurslar özel yani ücret ödemen gerek ama bazıları iş kur ile anlaşmalı olduğu için ücretsiz. tabii kurslar 5-6 ay sürüyor. kurslara falan var, iş kur anlaşmalı ücretsiz kurs var ise ve sana uyuyorsa gidersin. 

http://www.wissenakademie.com/sayfa/wissen

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizim ofise bilge adamdan .net eğitimi alan bir eleman başladı geçenlerde.

session kullanımını biliyor fakat kullanıcı giriş yapmış mı yapmamış mı kontrol etmeyi bilmiyor. bunu geçtim adam response.redirect kullanmayı bilmiyor, örneklerden bakmış microsoft.com a yönlendirebiliyor ama aynı klasör içindeki farklı bir sayfaya yönlendirmeyi beceremiyor.

yani kodu öğrenmiş ama ezbere, algoritmik olarak sıfırlar.

4 bin lira ödemiş kendisi. aynı eğitime 9 bin liraya kadar para ödeyenler varmış. bilge adam yolabildiğini yoluyor diyordu.

benim fikrim bulaşma.

edit: sen yaparsın bence ama ordaki adamlara o kadar para ödediğine değmez...

angelofhope tarafından 04/May/14 00:32 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

hocam algoritma öğretmiyolar onu söylim. 

c# görüyosun sadece masaüstü kısmında, onuda classlara kadar anlatıyorlar ondan sonra sana kalmış, pardon methodlar galiba en son. o kadar.

en son bikaç diyagram oluşturuyorsunuz e-ticaret sonra web programlama kısmına geçtiğinizde asp.net te sepet işlemleri kullanıcı girişi, çıkış vs sepete ekleme gibi zımbırtıları yapıyorsunuz.

bunların hepsini eminim netten öğrenirsin. hiç gerek yok, bi aralar olsun amk gidin diyodum şu an hiç gidin demem. paraya yazık başka bişi değil.

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

kaç parabu? herkez pahalı demiş benım daha üni 1 de giden arkadaşlarım vardı da merak ettim şimdi, bende bunu hani halk eğitim tarzı bir ders veriyo sanmıştım herkez gidince :D

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 2698 Toplam Mesaj: 16