folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bilgeadam Vs Bilişim Eğitim Merkezi

Bilgeadam Vs Bilişim Eğitim Merkezi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Bilgeadamdan 2009da Sistem eğitimi aldım çok şanslıydım ki hocam sahadan gelen adamdı ve çok şey kattı bize 

Ama genel olarak olay şu ellerindeki müfredata göre anlatıp geçerler o kadar para verene kadar udemydeki videoları satın al yada vidobuyu öneririm vidobuda grafik konusunda çok iyidir

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İki kursa gidip dünyanızın değişeceğini sanıyorsunuz.

Öncelikle insanın kendini bilmesi gerekir, sonra çevresine zarar vermeden yoluna devam etmesi gerekir, ülkemiz mutlak monarşiyle yönetilen ve para kazanmanın oldukça zor olduğu bir ülke, anne babalarınızın sırtına basmadan önce kendinizi bilecek pozisyona gelin.

Soru 1. Aritmetik zekaya mı yoksa sosyal zekaya mı sahipsin? Bunu bir psikiyatra gidip testler yaptırarak öğrenebilirsin. Ben sosyalciyim beynim ezbere ve edebiyata çalışır ama mühendis olmak istiyorum fikri yanlıştır, başarısızlığa gider, aynı şekilde ben matematikçiyim ama güzel sanatlar okumak istiyorum, çizimim bok gibidir fakat ressam olmak istiyorum düşüncesi de yanlıştır başarısızlığa götürür. Gireceğiniz kurslara, alacağınız eğitimlere bakmadan önce hangi tip zekaya sahip olduğunuzu öğrenin ki öğrenme ve iş yapma hızınız katlansın, rakiplerinizin bir adım önüne geçin, geçin ki piyasada iş yapabilin.

Soru 2. Bu kursu veya eğitimi daha ucuza veya ücretsiz alabilir miyim? Ücretsiz veya ucuza almak bu parayı ödeyecek olan kişinin konforundaki düşüşü engeller mi? Mesela babana 3000 ödetmektense 1000 ödetirsen hayatına bir şeyler katmış olur musun? Yoksa 3000 de ödese 1000 de ödese 10.000 de ödese umrunda olmaz onu etkilemez mi! Bunlar önemli hususlar. Ayda 2500 lira maaş alacağın işin eğitimi için 30.000 lira harcanmaz benim üniversite mezunlarına en çok takıldığım konu budur (ilk üniversitemi tam burslu okudum).

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

İki kursa gidip dünyanızın değişeceğini sanıyorsunuz.

Öncelikle insanın kendini bilmesi gerekir, sonra çevresine zarar vermeden yoluna devam etmesi gerekir, ülkemiz mutlak monarşiyle yönetilen ve para kazanmanın oldukça zor olduğu bir ülke, anne babalarınızın sırtına basmadan önce kendinizi bilecek pozisyona gelin.

Soru 1. Aritmetik zekaya mı yoksa sosyal zekaya mı sahipsin? Bunu bir psikiyatra gidip testler yaptırarak öğrenebilirsin. Ben sosyalciyim beynim ezbere ve edebiyata çalışır ama mühendis olmak istiyorum fikri yanlıştır, başarısızlığa gider, aynı şekilde ben matematikçiyim ama güzel sanatlar okumak istiyorum, çizimim bok gibidir fakat ressam olmak istiyorum düşüncesi de yanlıştır başarısızlığa götürür. Gireceğiniz kurslara, alacağınız eğitimlere bakmadan önce hangi tip zekaya sahip olduğunuzu öğrenin ki öğrenme ve iş yapma hızınız katlansın, rakiplerinizin bir adım önüne geçin, geçin ki piyasada iş yapabilin.

Soru 2. Bu kursu veya eğitimi daha ucuza veya ücretsiz alabilir miyim? Ücretsiz veya ucuza almak bu parayı ödeyecek olan kişinin konforundaki düşüşü engeller mi? Mesela babana 3000 ödetmektense 1000 ödetirsen hayatına bir şeyler katmış olur musun? Yoksa 3000 de ödese 1000 de ödese 10.000 de ödese umrunda olmaz onu etkilemez mi! Bunlar önemli hususlar. Ayda 2500 lira maaş alacağın işin eğitimi için 30.000 lira harcanmaz benim üniversite mezunlarına en çok takıldığım konu budur (ilk üniversitemi tam burslu okudum).

ben de cok sey zarardım konuya

ama mevzu yazılım fılan bılmek degıl abı cevre mevzusu 

en baba yazılımcıyı 5 bın tl maasa alır calıstırabılırsın olay ıs baglamakta. 

dogru duzgun adam bulamadıgım ıcın daha oncede yazılımla ılgılı egıtım setı fılan takıp etmıstım ama hepsı corttu udemy cok cıddı anlamda cok buyuk nımet .

ınsan sorumluluk sahıbı olunca ve de gotu sıkısnca herseyı ogrenebılıyor. konu gızlı olsaydı bıraz daha seyler yazardım ama 

tum olay duzgun bır sosyal cevre edınebılmekte abı.

abartmıyorum 500 tl e yaptıgım ısı ajansların 15bıne musterıye verdıgını bılıyorum.

bılgeadamın etkısı ne olur 

para vermenın sorumluluk sahıbı olmanıza ve dolayısıyla olayı ogrenmenıze sebep olabılır. yoksa nettekı bır egıtımden farkı olacagına pek ınanmıyorum. 

hipokondriyak tarafından 04/Mar/18 02:35 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2152 Toplam Mesaj: 14
kurs