Bilgisayar Cildirdi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

trojan degil ya olsa anlarım .

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KeRiM_0_5
    KeRiM_0_5's avatar
    Erkek
    bencede trojan yemişsin ve öyle kolayca anlaşılmaz eskisi gibi değil artık eskiden trojanlar bilgisayarı çok kasıyordu ve anlayabiliyordun şimdi en ufak bi yavaşlama bile olmuyor anlayamıyorsun ve yedikten sonra kusura bakma ama bilgisayara 30 tane antivirüs programı kur yinede bulamazsın silemezsin tabi trojan güncel ise en iyi çözüm format :)

Bilgi tamamen özgür olmalıdır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

self bunu yazdı:
    -----------------------------

Mylitta bunu yazdı:

Arkadaşın dediği gibi klavyeyi çıkarıp takıl biraz bakalım bir sorun olacakmı ? Eğer sorun yoksa bir tuş içten takılı kalmıştır.

Sonra comodo antivirus kur bir tarat bakalım.

Olmadı Hijackthis ile tarat.

En son çare combofix. combofix'in sistemde sorunlara yol açabileceğini unutma.

combofix kullanıpta sistemin zarar gördügü oldumu hiç 

heeee,benim lisanssız xp'yi yakalattı:))

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

self bunu yazdı:

Mylitta bunu yazdı:

Arkadaşın dediği gibi klavyeyi çıkarıp takıl biraz bakalım bir sorun olacakmı ? Eğer sorun yoksa bir tuş içten takılı kalmıştır.

benim masaüstündeki herşeyi + belgelerim klasörünü tamamen sildi, yani bilgisayarda belgelerim diye bir klasör ne yaratabiliyordun, ne de içindeki dosyalara bi işekilde ulaşabiliyordun. 10gb'a yakın müzik, film, fotoğraf ne varsa sildi. Ayrıca hesap makinesi, not defteri gibi temel programları dahi sildi. Netten bulup system içine atmaya çalıştıgında da hata vermişti :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

self bunu yazdı:

Mylitta bunu yazdı:

Evet oldu.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

klavyeyı cıkardım amk tuşlardan kaynaklanıyor ıbnelık.5 tuşlarını ve ' cıkardım suan ıcın bı sorun yok :D bakalım ne olcak .. trojan olsa anlarım kassın kasmasın.ip lerden felan portlardan bılmem neden işte..

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 1853 Toplam Mesaj: 17