folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Bilgisayar Elden Gidiyor Acil Yardıma Muhtac :\

Bilgisayar Elden Gidiyor Acil Yardıma Muhtac :\

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hepsi değil hijackthis in sitesine log olarak kaydettiğin notepadi uploadla başında kıpkırmızı olup X işareti olanları sil

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Eğer makinanın açılışından başlayarak ses çıkıp bir süre sonra ses azalıp kesiliyorsa ortamın sağuk olmasından kaynaklanıyor olabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

hepsine koy yaa :W

ben win kullandığım zamanlar öyle yapıyordum :W

olmaz bir şey sanırım :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Hiçbişey yapma ve pm ile benimle iletişime geç ben yardımcı olucam.Ayrıca Hijackthis de çıkan herşeye tik atarak fix dersen sistemini açılmaz hale getirirsin asla böyle birşey yapma.Ayrıca herşeye format çek diyen arkadaşları görünce beynimde kan birikmesi oluyo..
Toplam Hit: 13818 Toplam Mesaj: 15