Bilgisayar İçin Taksit Sayısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadSoul
    DeadSoul's avatar
    Erkek

merhabalar, bilgisayar ve bilgisayar parçaları için kredi kartına maksimum taksit 6, yaklaşık 5000 tl lik bi sistem topladığımda aylık taksit tutarı benim için fazla, 12-taksit yapılabilme durumu oluyor mu? aydınlatırsanız sevinirim. (bankalardan kredi işi yalan)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam bazı bankalar şöyle yapıyor sen alışverişi yapıyosun.. mağazada sana 6 taksit yaptılar diyelim sonra bankanın bilmemnere servisine sms atıyosun ufak bir komisyonla + x ay taksit yapıyorlar..

bonus gençte böyle birşey vardı yanlışım yoksa 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

hocam bazı bankalar şöyle yapıyor sen alışverişi yapıyosun.. mağazada sana 6 taksit yaptılar diyelim sonra bankanın bilmemnere servisine sms atıyosun ufak bir komisyonla + x ay taksit yapıyorlar..

Ya böyle yaparsın yada ticari kk bulursun bir tane.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Ya böyle yaparsın yada ticari kk bulursun bir tane.

ticari bulmak anlaşmak kredi çekmekten ya da bankaya 12 taksit yap demekten daha zor :D

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

6 Dan yukarı çıkmıyor kardeşim. Yeni makina topladım 5k kadar, ayda 800 ödüyorum bende. Kredi çekeceksin kaçış yok

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    DeadSoul bunu yazdı

merhabalar, bilgisayar ve bilgisayar parçaları için kredi kartına maksimum taksit 6, yaklaşık 5000 tl lik bi sistem topladığımda aylık taksit tutarı benim için fazla, 12-taksit yapılabilme durumu oluyor mu? aydınlatırsanız sevinirim. (bankalardan kredi işi yalan)

Hocam işini ya kredi ile ya da esnafa kart komisyonunu ödeyerek halledeceksin. 
    Kart komisyon oranları ortalaması %13.
    Komisyon maliyeti 550-800 tl arasında olur.

Bu da kredi ile aynı maliyete geliyor.

İstanbul perpada esnafım. Pm atıyorum yardımcı olmamı istersen detayları konuşabiliriz.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
Toplam Hit: 746 Toplam Mesaj: 6
taksit