Bilgisayar Kilitleniyor *Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar 2 gun once bir oyun için modlar indiriyordum,sonrasında bilgisayari aciyorum masaüstünde 1 dakika durduktan sonra donuyor hic bisey yapamıyorum sadece bataryayi cikarip kapatabiliyorum 

Format atmaya calistim olmadi guvenli moda girmeye calisiyorum giremiyorum ne yapabilirim 

Win 10

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Guvenli moda girebildim , sıfırlamak istiyorum bilgisayari tıklıyorum herseyi kaldir diyorum ama

Bilgisayariniz sıfırlarken bir sorun olustu hic bir degisiklik yapılmadi diye bir uyari geliyor

Windows 10 a ben yukseltmistim

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Guvenli moda girebildim , sıfırlamak istiyorum bilgisayari tıklıyorum herseyi kaldir diyorum ama

Bilgisayariniz sıfırlarken bir sorun olustu hic bir degisiklik yapılmadi diye bir uyari geliyor

Windows 10 a ben yukseltmistim

Güvenli modda açabildiysen driverli kaldır, Ekran kartını kaldırmayı dene. Olmazsa için açıp işlemci termal macununu değiştirmeyi dene. Yoksa format at

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hard diskte  bad sektör var bence değiştir aynısı başıma gelmişti değiştim düzeldi bendekide win 10

havada durdum,şahitlerim var
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Sıcaklık, besleme gerilimi ya da disk problemi olabilir. Oyum diskten yana. 

Olaylara karışmayın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

güvenli modda açtıktan sonra driver ve yuklediğin modları kaldır hocam. Düzelme olmazsa bad sector testi yap temiz çıkarsa formatla temiz çıkmazsa ssd tertemiz olsun...

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

disk problemi gibi hocam.

Live bir cd bulup bir dene bakalim ne yapacak.

Hatta hiren's boot cd var. Onunla tarama/denetleme fln yapabilirsin

dhmm tarafından 26/Eyl/17 09:45 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar disk diyorlar ama bir ayrıntıyı atlamışsınız, Adam power tuşunu bile kullanamıyor, bataryayı çıkartarak laptopu kapatıyor, Anakartta bir sıkıntı var gibi, zira açma kapama tuşu kesinlikle hiç bir yazılımın kilitleyebileceği bir bağlantı içermez, direk biostan atanan IRQ ile kapatma ve açmayı yönetir.

Bakım ve işlemcinin termal macun değişiminin sorunu çözeceğini düşünüyorum.. Güzel bir bakım gerekiyor bence.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3080 Toplam Mesaj: 8
win 10