folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bilgisayar Muhendisi Hangi İkinci Bolumu Okumali

Bilgisayar Muhendisi Hangi İkinci Bolumu Okumali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Aciktan bir bolum daha okumak istiyordum bu yil ygs ye de girdim. Yogunluktan kendi tercihimi unuttum. Sizce iki yada 4 yillik hangi acik ogretime basburmaliyim hangisinin bir artisi olabilir. Hazir harclarda kalkmisken okuyamazsam bile sorun olmaz. Nette muhasebe yonu zayif oldugundan isletme iktisad oku diyorlar siz ne dusunuyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

işletme oku bence.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

zeybekustasi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Aciktan bir bolum daha okumak istiyordum bu yil ygs ye de girdim. Yogunluktan kendi tercihimi unuttum. Sizce iki yada 4 yillik hangi acik ogretime basburmaliyim hangisinin bir artisi olabilir. Hazir harclarda kalkmisken okuyamazsam bile sorun olmaz. Nette muhasebe yonu zayif oldugundan isletme iktisad oku diyorlar siz ne dusunuyorsunuz?

bunca zamandır demek ki adamların harçları kaldırmamakda bir bildiği varmış.Mantığa bak.

Sen okuyamasam bile gireyim mantığıyla oraya girince kontenjanda yer dolduruyorsun farkındasın dimi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bana kalırsa açık öğretim yerine, çap (çift anadal) ya da yandal gibi bir şey okuyabilirsin. mesela bilgisayar müh. nin yanında elektronik mühendisliği olabilir. Eğer erciyes, anadolu ya da kocaelindeysen uçak elektroniği de okuyabilirsin.. (uçak elektroniğinden çap yaparak elektronik müh. okunabiliyor ama bilg. müh. hakkında bilgim yok tam olarak)

bu tarz okuduğunda sadece fark derslerini vereceksin.. çok da fazla olacağını sanmam.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

zeybekustasi bunu yazdı:

bunca zamandır demek ki adamların harçları kaldırmamakda bir bildiği varmış.Mantığa bak.

Sen okuyamasam bile gireyim mantığıyla oraya girince kontenjanda yer dolduruyorsun farkındasın dimi?

Açıköğretimde kontenjan diye bir kavram yok bildiğim kadarıyla. Ancak kaynakların israfı konusunda birşeyler söylenebilir.

...........................
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    cap dnilen olayi da dusunmedi deilim ancak su ara kafam cok karisik belimiz dogrulmuyor. hangi bolumleri yazmam akillica olacaktir gelecek icin katkisi olur. bi ara arastiriyordum ancak cogu sey yolunda gitmeyince vazgecmistim. simdi bubu firsata cevirebilirim diye dusunuyorum. Mesaj 28 Temmuz 2012 (Cumartesi) Saat: 18:02'da zeybekustasi tarafından düzenlendi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    up

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar biri bana yardımcı olabilir mi rica ediyorum.

Hangi bölümleri seçmeliyim.

Okul kodlarını nereden öğrenebilirim. Yayınlanan klavuz da açık öğretim fakülteside var mı ?

Sizce 2 yıllık mı 4 yıllık mı seçmeliyim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

İktisat okursan yararı olabilir.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Aynı şeyi ben daha önce araştırdığımda açık iktisatın çok bir işe yaramayacağı ama yüksek lisansta iktisat yaparsam daha faydalı olacağı kanısına varmıştım. O yüzden beklemeye aldım.

Toplam Hit: 1445 Toplam Mesaj: 10