folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bilgisayar Mühendisliğine Giriş - IP Adresleri Konusu

Bilgisayar Mühendisliğine Giriş - IP Adresleri Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Yükseltmek için alttan aldığım ders var (bmg) ancak elimde not yok maalesef. IP adresleriyle ilgili hesaplamaları hatırlamama yarayacak bir ebook arıyorum elinde olan varsa ve paylaşırsa sevinirim, iyi geceler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

facebookta ekşi sözlük yazarları grubunda da arayan sen misin, öle bişey gördüm sanki demin de.

sen olmama ihtimaline karşı ordan aldığımı buraya yapıştırayım.

https://docs.google.com/document/d/1nZghYwO8e1OmvZKEGR25SRpQtb9oYd47pOCEqjwZdpA/edit?hl=en_US&pli=1

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

googlea ip adresi hesaplama yazıp aratınca birsürü konu,döküman,not vs geliyor zaten :)

DİP NOT: Bilgisizliğimden dolayı kendimi,bu konuyu öğretmediğinden & anlatmadığından dolayı hocayı,birde google kullanmayan bilgisayar mühendislerini yada mühendis adaylarını kınıyorum :/

***Sayende bilmediğim birşeyi gördüm bende sağol :) bende 2.ye alıyorum bmgyi :D

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kullandığımız bir program vardı bulursam yazarım buraya..

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

agrilion bunu yazdı:
    -----------------------------

facebookta ekşi sözlük yazarları grubunda da arayan sen misin, öle bişey gördüm sanki demin de.

sen olmama ihtimaline karşı ordan aldığımı buraya yapıştırayım.

https://docs.google.com/document/d/1nZghYwO8e1OmvZKEGR25SRpQtb9oYd47pOCEqjwZdpA/edit?hl=en_US&pli=1

ben değilim, tesadüf olmuş sanırım :) teşekkür ederim döküman için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Şu bmg dersini ileriki sınıfta ayrıntılı tekrar anlatcaklarmı acaba bizim hoca cok yüzeysel ve hızlı anlatıo önemlı seylerden bahsedıo ama önemsızmıs gıbı anlatıyor ciddiye alamıyorum öle karısık bi durum :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

Bosluk bunu yazdı:

Şu bmg dersini ileriki sınıfta ayrıntılı tekrar anlatcaklarmı acaba bizim hoca cok yüzeysel ve hızlı anlatıo önemlı seylerden bahsedıo ama önemsızmıs gıbı anlatıyor ciddiye alamıyorum öle karısık bi durum :S

konular ilerde göreceğin derslerin ilk konusu.

Toplam Hit: 1926 Toplam Mesaj: 7