folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayar Sorunlu Açılıyo

Bilgisayar Sorunlu Açılıyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

hocalar bilgisayarı açmak için tuşa bastığımdailk önce siyah bi ekran geliyo sonra sol üstte bi çizgi geligelipgidiyo

ardından çizgi gidiyo ve 3/4 dk bekliyosunekran geliyo ve donuyo bi süreliğine bilgisayar sonra normal hale geliyo

anlayacağınız iki saatte bilg. açılıyo .a.q.

iki saat değelde yani normalden iki kat daha fazla bekliyon

bunu çözümü ile ilgili bilgisi olan müridler şimdiden tşkler..

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

kardeş sorun çıkmadan önceki zamana git bi düşün ondan sonra naptımda ben bu pc bu hale geldi diye sonra pc de ne gibi bir değişiklik meydana getirdin başka donanım taktın mı bunları yazki yardım cı olabilelim yoksa ne bilek a.q neyin nesi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

format at :|

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

music bunu yazdı:
    -----------------------------

hocalar bilgisayarı açmak için tuşa bastığımdailk önce siyah bi ekran geliyo sonra sol üstte bi çizgi geligelipgidiyo

ardından çizgi gidiyo ve 3/4 dk bekliyosunekran geliyo ve donuyo bi süreliğine bilgisayar sonra normal hale geliyo

anlayacağınız iki saatte bilg. açılıyo .a.q.

iki saat değelde yani normalden iki kat daha fazla bekliyon

bunu çözümü ile ilgili bilgisi olan müridler şimdiden tşkler..

-----------------------------
    hacı aynı sorun bendede var pc masaustunde donuyor hiç bişe yapamıyorum oncede yarım saat beklemek zorunda kalıyordum şimdi bi formulunu buldum ctrl+alt+delete yapıp oturumu kapatıyorum sonra oturumu actıgımda duzelıyor bi ara boyle yapmaktan sıyırdım format attım ama formattan sonra 1 gun adam gıbı çalıştı sonra aynı problem oldu yıne sonra orj xp bulup tekrar format attım yıne 1 gun adam gıbı calıstı ama malesef yıne aynı sorun bu konuda bılgısı olan muridler benıde aydınlatsa sevınırım

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

bu sorun çıkmadan önce abimin arkadaşaına format attırdık

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Selamlar...

Arkadaşlar bana sorarsanız iki ihtimal var...

Birincisi: CD okuyucunuz XP cd sini tam olarak okuyamadan kurulum sağlıyor olabilir, bu nedenle yazılımsal olarak bazı hatalar neden olabilir. CD-ROM/RW parçanızı değiştirerek deneyin...

İkincisi: Bilgisayar açılırken bazı işlemler çakışıyor olabilir. Bu da windowsun yanlış yüklenmesinden veya parçaların uyumsuzluğundan kaynaklanıyor olabilir.

Benim aklıma şimdilik bunlar geldi, siz bunları deneyin bakalım. Olmazsa başka şeyler deneyelim...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

İkincisi: Bilgisayar açılırken bazı işlemler çakışıyor olabilir. Bu da windowsun yanlış yüklenmesinden veya parçaların uyumsuzluğundan kaynaklanıyor olabilir.

Benim aklıma şimdilik bunlar geldi, siz bunları deneyin bakalım. Olmazsa başka şeyler deneyelim...

ikinci seçenek kafama yattı hocam

bide biz vistacıyız

kurulumu eksik yapmış olabilir abimin arkadaşı

Toplam Hit: 1211 Toplam Mesaj: 7