Bilgisayar Tamircisi Uydurmaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Günümüz esnaflarinin kronik sorunu bu hocam ;  tavukla siftah yapmayan horoz, rüyasında atmaca sikermiş.

birkaç kez denk geldim. Senin özlü mesajların çok değişik oluyor ha. ^^D dur özelden özel birşey soracağım.

@@,) konu karıştı zannettim. ^^D

RitmFarbRacourci tarafından 03/Haz/18 11:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Günümüz esnaflarinin kronik sorunu bu hocam ; tavukla siftah yapmayan horoz, rüyasında atmaca sikermiş.

:))

Standart bir soylem de benden gelsin, "kuzey koprusu degisecek".

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Bi oçlik de ben anlatıyım. Yıllar sonra hevesle bi oyun pcsi toplamışım. Kargoda gelirken ekran kartı fanı hasar görmüş açıldıktan bir kaç dakika sonra ekran gidiyordu. Servise gönderecektim ama basit bir şeyi vardır diye bilgisayarcıya bıraktım bir iki gün sonra gittim adam ekran kartını sökmüş garantisini bozmuş bana diyorki at bunu çöpe düzelmiyor. Allahım sabır hatırladıkça delleniyorum. Adam istiyorki atıyım onun çöpüne R9 380'i sonra o kullansın. Neyse kavga gürültüyle aldım ekran kartını yolladım aldığım site olan sinerji bilgisayara sıfırını yolladılar. Oç oçliğiyle kaldı.   

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Özellikle sanayide çok oluyor sanırım hiç tamir etmeden para isteyen ustaya denk gelen var mı? sanırım bakma parası istiyorlar :)

Mustafa
Toplam Hit: 4140 Toplam Mesaj: 25
tamirci