Bilgisayarda Telefon Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    hani ip numalarımız varya ve buna benzer de telefon numaralarımız vardır. herkesin bildigi gibi.. ben sunu soylıycem. yada bır program varmı. program soyle calısacak. telefonu bilgisayara bagladıgımız zaman arama yaptıgımız zaman bızım numaramazı degil de baska bır numara cıkacak yada bızım yazdıgımız numara cıkacak. bu bır nevı ip değiştirme olarak da dusunulebilir ama ben telefon numaramın degişmesini istiyorum. boyle bısey bilen arkadaşlarım bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim. ii bayramlar.

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    telefon numaran değişmez ama arayanı felan görüp iptal etmek "caller id" diye program vardı eskiden kullanırdım.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

computerwolf bunu yazdı:

telefon numaran değişmez ama arayanı felan görüp iptal etmek "caller id" diye program vardı eskiden kullanırdım.

caller id dediğimiz şey halen kullanılmıyo mu ? Aradığımızda numaramızın gözükmesi olayı falan bu caller id olayından olmuyo mu ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ewt italyan telefona gelen çağrıyı gideni falan pc den kontrol edion öle bişeydi baya oldu kullanmayalı...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    Hımm güzel bişeye benziyor bahsettiginiz acaba bi sitesi felan varmı beyler indirsek????????
Toplam Hit: 2194 Toplam Mesaj: 5