folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Bilgisayarım Da Virüs Olabilir Mi ?

Bilgisayarım Da Virüs Olabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

İyi akşamlar tahribat ailesi. Tarayıcı olarak Chrome kullanıyorum. Üye olduğum siteler de hesaplarım hep açık durumda. Az önce üye olduğum siteden dizi izliyordum. Dizinin diğer bölümüne geçicektim ki bir baktım üyelik hesabı kapanmış. Hemen faceyi, oynadığım oyunun forum adresini açtım oralarda da  kapalı. Kendi kendine çıkış söz konusu. Sizce bu durum neden olabilir yada bilgisayarımda trojen tarzında virüs ile alakalı bir durum olabilir mi ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Bende de tahribata chrome ile girince oluyor bu olay. Desteğe mail attım ama bir sorun olmadığı söylendi. sanırım Chrome'dan kaynaklı. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

doğrudan virüs kaynaklı olduğunu sanmıyorum, ya hesaplarına biri girmiştir (şifrelerini biliyordur, başka bi' yerden girmiştir) yada bi' hata yapıp internet geçmişindeki cookie leri vs.. silmişsindir ya da bir yazılım tarafından kendiliğinden silinmiştir.

ayrıca;

http://direnturkce.org/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Efendi bunu yazdı

Bende de tahribata chrome ile girince oluyor bu olay. Desteğe mail attım ama bir sorun olmadığı söylendi. sanırım Chrome'dan kaynaklı. 

yok hocam tahribat.com da login oluyorsun ama girdiğinde muhtemelen www.tahribat.com a giriyorsun o yüzden çıkış yapmış görünüyor muhtemelen yada tam tersi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

yok hocam tahribat.com da login oluyorsun ama girdiğinde muhtemelen www.tahribat.com a giriyorsun o yüzden çıkış yapmış görünüyor muhtemelen yada tam tersi

Konulara cevap vermek için butona bastıktan sonra oluyor bu olay. Direkt olarak giriş sonrası değil yani. Ip adresi de bu ara sıklıkla değişiyor. Takip ediyorum bakalım...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Ek olarak virüs suz bilgisayar yoktur.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

Aynen hocam. site açık durumda ve üyelik hesabım da açık. Diziyi açtım izliyorum. Dizi bitti ve diğer bölüme geçmek için linke tıklıyorum ve oturumdan çıkmışım. Oyunun forum hesabı hiç kapanmaz ve sayfayı açtığım link değişmez. Chrome hesabım var yeni sekmeyi açınca en çok girilenler şeklinde kayıtlı. Orda ki hesap da kapalı.

berk93 tarafından 10/Kas/13 23:04 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1-belli bi süre işlem yapmayınca logout oluyosun

2-ip adresi değiştiğinden

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

Anladım hocam. Cevap veren herkese teşekkür ediyorum.

Toplam Hit: 995 Toplam Mesaj: 9