folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Bilgisayarıma Virüs Girmiş Olabilir.

Bilgisayarıma Virüs Girmiş Olabilir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    Arkadaşlar google'da arama yapınca "Bu siteye ulaşılamıyor adresindeki .....web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir." diye hata geliyor. ve web sitelerinde bazı tasarımsal sorunlar gözüküyor. kaspersky'de açılmıyor. malwarebytes'den tarama yapınca virüs bulamadı. işletim sistemim windows 10, kritik verilerim olduğu için format atmam en son çare olarak bakıyorum. nasıl bir aksiyon alabilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Öncelikle bahsettiğin kritik verilerin hepsini güvenli bir alana kopyala kopyanın da kopyasını baika alanda tut. Sophos antivirüs ü kur dene home versiyonu ücretsiz. Ben 2 yıldır virüs vakası yaşamıyorum 15 kullanıcımda. Öyle ki adamın ttnet ile bağlantısı yok 250 lira fatura maili geliyor açıyor niye açtın mk diyorum korktum diyor senin nttnetin varmı diyorum yok diyor asdkfiaşsjkdf

https://www.cozumpark.com/vmware-converter-ile-varolan-fiziksel-isletim-sistemini-sanallastirmak/

şuradakileri de yapıp bi sanal makinaya dönüştürüp elinin altında olsun diye saklarsın yeedk babında.

Sophos olmassa bulamassa sırayla diğer antileri dene düzelmesse mecbur temiz sistem. Ugraşmaya değmez verilerin güvende oldukdan sonra.

dcpromo tarafından 23/Tem/19 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
Toplam Hit: 3302 Toplam Mesaj: 2
virüs