folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Bilgisayarımın Izlendiğini Düşünüyorum(Yrdm) V: 2

Bilgisayarımın Izlendiğini Düşünüyorum(Yrdm) V: 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

@pcdoctor636 hocam exenin yerini birçok bağlantıda göstermiyor, zaten o bağlantıyı bir daha görmedim.

format atamam çünkü aşırı veri var şu an. bi de pm attım sana.

@others beyler lütfen yazılanların tamamını okuyun. şu an farklı bir bilgisayar kullanıyorum ilk konumdakinden farklı yani.

others nedir Londradan buraya turist mi geldin ?

Benimde tavsiyem format atman çünkü bazı virüsleri formatsız temizleyemiyorsun en temizi format atmak.Zamanında turkojanle pclere girerken bende adamın pcsini izlerdim adamın NOD32 virüslerden birini silerdi ama benim diğer kopyalar sayesinde hala virüs calısırdı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı

@pcdoctor636 hocam exenin yerini birçok bağlantıda göstermiyor, zaten o bağlantıyı bir daha görmedim.

format atamam çünkü aşırı veri var şu an. bi de pm attım sana.

@others beyler lütfen yazılanların tamamını okuyun. şu an farklı bir bilgisayar kullanıyorum ilk konumdakinden farklı yani.

others nedir Londradan buraya turist mi geldin ?

Benimde tavsiyem format atman çünkü bazı virüsleri formatsız temizleyemiyorsun en temizi format atmak.Zamanında turkojanle pclere girerken bende adamın pcsini izlerdim adamın NOD32 virüslerden birini silerdi ama benim diğer kopyalar sayesinde hala virüs calısırdı.

:D yazdıktan sonra benim de aklıma geldi niye ing yazdım diye ama nicklere bi baksana hocam çoğunluk ing 

şu an pcdoctorumun önerdiği norman malware ile komple taratıyorum 2 milyon dosya taradı saatlerdir :D oyun,program ve win7 aktivatorleri haricinde bir şey bulduğu söylenemez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Bak güzel kardeşim, öncelikle bir tane harici disk buluyorsun sonrasında ise live linux ile açıyorsun bilgisayarı. Yedeklemen gereken dosyaları atıyorsun bir güzel diske. Sonra avira live cd ile hariciyi taratıp sıkıntılı dosyaları gönderiyorsun çöpe. sonrasında manjaro kuruyorsun bir daha da aklına böyle şeyler gelmiyor. CrashPlan da kurdun mu olay bitmiştir rahat rahat yedek alaraktan devam ediyorsun yaşamına.

Mr_Dark tarafından 29/May/13 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

pcdoktordan gelen herhangi bir dosyayı açma da tekrar uğraşma hacım :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

pcdoktordan gelen herhangi bir dosyayı açma da tekrar uğraşma hacım :D

abi bu adam sana ne yaptı ya :D senden başka laf eden yok 

@mr_dark   hocam şu an bilgisyarda olan dizi-film-belgsl-oyun arşivini atabileceğim bi boş harddiskim yok. bi de windows a alışmışım biliyon mu, virüslü de olsa windows o :)

Toplam Hit: 4204 Toplam Mesaj: 16