folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Bilgisayarınızdan Android Cihazınızı Kontrol Edin

Bilgisayarınızdan Android Cihazınızı Kontrol Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    Huerfanos bunu yazdı

Barış telefondan şifreyi aldığımız program sürekli açıkmı duruyor yoksa şifreyi alıp kapatıyormuyuz?

arkaplanda açık duruyor tabi. çünkü pc ye hiç bişi kurmuyorsun. tarayıcıdan giriyorsun. telefondan programı kapattıgın an baglantı kopuyor.

Kuruyorum. Moboroboyu beğenmedim.

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Barış konuyu baltalamış :)

Hocalar bu programlardan herhangi birinde şöyle bir uygulama varmı, telefonun mobil veri açık evde unuttum. Herhangi bir yerden web tarayıcısı ile telefonu kontrol edebilirmiyim ?

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

kısacası google play store da aratın çokşey var.yeterki android tel olsun elinde

mademki türksün systeme göster ürksün
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Airdroid kurdum. Arkadaşa mesaj attım boş gitti. Sonra kendi mesaj attı "Sonra görüşürüz. Bunu deniycem =)" diye. Bu mesajı ben yazmadım. Zaten öyle yavşak bir smiley kullanmam. Polis telsiziyle mi karıştık noldu damına basiyim.

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Huerfanos bunu yazdı

Airdroid kurdum. Arkadaşa mesaj attım boş gitti. Sonra kendi mesaj attı "Sonra görüşürüz. Bunu deniycem =)" diye. Bu mesajı ben yazmadım. Zaten öyle yavşak bir smiley kullanmam. Polis telsiziyle mi karıştık noldu damına basiyim.

puhaha bende diyorum bu ibne niye bana boş mesaj attı iki tane evde yalnız ölüyorduda bi bana mı ulaşabildi can havliyle mesaj mı attı dedim ama değilmiş la :D 

haha bide o yavşak smiley dediğin holy nin smileyi ya la :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Aynı zamanda LG 42LM620S 3D TV' mi HTC EVO 3D' den yönetmek için de LG TV Remote uygulamasını kullanıyorum.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    Huerfanos bunu yazdı

puhaha bende diyorum bu ibne niye bana boş mesaj attı iki tane evde yalnız ölüyorduda bi bana mı ulaşabildi can havliyle mesaj mı attı dedim ama değilmiş la :D 

haha bide o yavşak smiley dediğin holy nin smileyi ya la :D

Ölsem yazmıcan demek ki. İt herif :D

Anarsistherif...
Toplam Hit: 3114 Toplam Mesaj: 19