folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bilim Dünyası İstifaya Hazırlanıyor

Bilim Dünyası İstifaya Hazırlanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

TheLastWar bunu yazdı:
    -----------------------------

Kutikula bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

Kutikula bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

Kutikula bunu yazdı:

herşeyi daşşak muabbette sarma.eğer birşey söylüyorsan lafını adam akıllı yiceksin cevabını da adam akıllı vericeksin. mason lobisiymiş bilmem neymiş. bak kardeşim 'bilim dışında insanlığın hiçbir bilgi kaynağı yoktur '' diyen bir adam bu lafından sonra ne derse desin ben onu dinlemem saygı falanda duymam. Saygı saygılı olana gösterilir. bulduğu tv programında türbanı dini vs.. yi itin götüne sokmakla adam olunmaz anlayın.

Bilim Teknik Teknoloji
          Bilim Dünyası Istifaya Hazırlanıyor

hoca bi zahmet bilim konusunu kapat o zaman olmaz mı?

bütün bilim dünyası da bu herifle hemfikirdi dimi.

hayır sadece %98i

saydın mı.

saydık amk

banada say da inanıyım.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ya gözünü seveyim bi çık da biz burda bilimle ilgili bişey tartışalım. sen demin söyledin bilimi ne kadar umursadığını. nolur bak rica ediyorum.

bu arada bilimadamlarının çoğunun ateist olduğuna dair araştırma şurada :    thegreatsciencewithkafirs.com/kafircounter

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

neyini tartışıyorsunuz bi bok tartıştığınız mı var da artislik yapıyorsun tartışıyoruz bilimle ilgili diye bilim adamı oldun alkış. 2 dakika da bilim düşmanı böyle yapılır insan. 

ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Konu ne a.q. nerden nereye gelmişsiniz bu arada dünbelek sesi güzeldir ha,

http://images.gittigidiyor.com/786/S-EL-YAPIMI-AHSAP-DUMBELEK__7860670_0.jpg

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Burda tartışılması gereken ne allah din kitap nede bilim.

Ne sizin ne benim bu adamla bilgi birikim yarıştırmaya daş*ağınız ( mız ) yetmez.

Adam ister allaha ister krem peynire tapsın bu bizi hiç ilgilendirmez önemli olan yaptığı açıklamalar, araştırmalar, ülkemize katkılarıdır.

Bu komitenin ne olduğunu biliyormusunuz siz ?

Cern deneyinde ülkeler ortalamasına bakılırsa en çok bilim adamı gönderen ülkelerden birisi olan türkiye bu komiteden bilim adamı göndermiştir ( davet edilmiştir )

bu komitenin özgünlüğü ve güvenirliliğinin dünya çapındaki değerini biliyormusunuz ?

burda konuşulması gerekilen şey böyle bir komiteniin bazı etkiler altında kontrol altına alınmasıdır ki bu kontrolün hangi yönde olacağıda bellidir.

bir bilim komitesinin iç işleyişine ne başbakan ne cumhurbaşkanı nede amcasının oğlu karışabilir.

karışılması durumundada ki oldu olacaklar belli..

haberde yazdığı üzre hepsi istifa edip yeniden bir komite oluşturulabilir.

evet bu en başta kolay bir çözüm gibi görünüyor.

fakat ulusal komite bu yeni komiteyi yeni kurulmuş bir komite gibi tüzüğünü işleyişini incelemeye alıcak ve buda uzun sürecektir.

buda ülkenin bilim adına uzun süreçli bir gerilemeye maruz kalması demektir.

Utanıyorum.. O kadar utanıyorum ki..

Edit : Bu arada konuyu yanlış yere açmışım genel güncele taşırsak sevinirim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

Ne sizin ne benim bu adamla bilgi birikim yarıştırmaya daş*ağınız ( mız ) yetmez.

Adam ister allaha ister krem peynire tapsın bu bizi hiç ilgilendirmez önemli olan yaptığı açıklamalar, araştırmalar, ülkemize katkılarıdır.

Cern deneyinde ülkeler ortalamasına bakılırsa en çok bilim adamı gönderen ülkelerden birisi olan türkiye bu komiteden bilim adamı göndermiştir ( davet edilmiştir )

bu komitenin özgünlüğü ve güvenirliliğinin dünya çapındaki değerini biliyormusunuz ?

burda konuşulması gerekilen şey böyle bir komiteniin bazı etkiler altında kontrol altına alınmasıdır ki bu kontrolün hangi yönde olacağıda bellidir.

bir bilim komitesinin iç işleyişine ne başbakan ne cumhurbaşkanı nede amcasının oğlu karışabilir.

fakat ulusal komite bu yeni komiteyi yeni kurulmuş bir komite gibi tüzüğünü işleyişini incelemeye alıcak ve buda uzun sürecektir.

sonuç olarak: türkiye cumhuriyeti bilim teknik ve teknolojide 200 yıl kadar gerideydi artık bu gerilik 500 olur :))

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

sonuç olarak: türkiye cumhuriyeti bilim teknik ve teknolojide 200 yıl kadar gerideydi artık bu gerilik 500 olur :))

sorma.. eğer ki denildiği gibi istifa edilip yeni bi kurul oluşturulursa şu andaki proje aşamasındaki gelişmelerde yok sayılacak ( tekrar incelenmesi amacı ile ) buda kaç yıllık gerileme demek..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Kutikula bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

Kutikula bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

Kutikula bunu yazdı:

şengör dümbeleği karşı çıkıyorsa iyi bir olaydır.

bu dümbelek dediğin adamın tek bir makalesini açıp okudunmu ? 1 satır cümlesini açıp okudun mu?

aha arkadaşlar videodaki soru soran arkadaşı bulduk  arkadaşı bulduk  sensin dimi lan bu dümbelek :D

http://www.youtube.com/watch?v=zAV4cGnyVYI

aha aha komiksin cok merak ediyorsan özelden ulaş ekle face imi o zaman anlarsın dümbelek 2 . O videoların hepsini izledim makalelerinide okudum merak etme her okuduğuma kanmak zorunda değilim bu yönümle senin gibi dümbeleklerden ayrılıyorum ya.

kanma hocam sakın kanma bunlara mason lobisi bunlar :D

herşeyi daşşak muabbette sarma.eğer birşey söylüyorsan lafını adam akıllı yiceksin cevabını da adam akıllı vericeksin. mason lobisiymiş bilmem neymiş. bak kardeşim 'bilim dışında insanlığın hiçbir bilgi kaynağı yoktur '' diyen bir adam bu lafından sonra ne derse desin ben onu dinlemem saygı falanda duymam. Saygı saygılı olana gösterilir. bulduğu tv programında türbanı dini vs.. yi itin götüne sokmakla adam olunmaz anlayın.

-bilim dışında insanlığın hiçbir bilgi kaynağı yoktur '' diyen bir adam bu lafından sonra ne derse desin ben onu dinlemem saygı falanda duymam.-

bu sözü demişsin de bilimin anlamını öğrenememişsin... http://tr.wikipedia.org/wiki/Bilim oku bi baştan sona aydınlan millete laf yetiştirceğine bilimden konuşacağına bilimin anlamını öğren de gel...bilim dışındaki bilgi kaynağının din olduğunu savunuyosan eğer  çoğu kaynakta bilim ve din ayrı gösterilir buna lafım yok ama dinin bilgi edinilen kısmı da bilime girer. bkz:Din Bilimleri/Dini Bilimler

ayrıca sen kendini ne zannediyosun ki burada normal tartışmak yerine milleti azarlıyosun bişey varsa admin müdahale eder...

Toplam Hit: 3296 Toplam Mesaj: 29