folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilinmeyen Numara

Bilinmeyen Numara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    arkadaşlar arayan yerel bir numaranın (216) kıme ait oldugunu nasıl öğrene bılırıs ezkıden telekomun sıtesınden bakılabılıyordu suanda sadece isim soy isim gırılerek o sana numara verıyor yazılan numaraya cvp olarak şu şahısa veya kuruma aittir diye bilgi vermıyor bunu öğrenebieceğimiz biz site veya numara varmı ?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    11811 galiba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

Arlong 11811 ten sadece ısım soy ısım tarzında giriş yapıldığında cvp verıyor bize bana lâzım olan ise ben numarayı  girdiğim   zaman bana cvp vericek bir sistem lazım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek
    biraz zor gibi ama telefon kulübesinden ara öğrenirsin kim olduğunu

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

süper fıkır :) tşk'ler. eskıden ne guzel telekomun sıtesınden yazıyorduk numarayı cvp verıyordu artık oda kalkmış pehh

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    hay ben bu bilinmeyen numaranın varya anasını avradını soyunu sopunu gelmişini geçmişini geçeceğini ırzını rızkınıı bereketini kundaktaki çocuğunu mezar taşını yapan mermerciyi s*kym yeterrr arkadaş hiç mi  bıkmazsın beni aramaktan. Lütfen arama allah rızası için arama ya :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Bilmediğiniz sabit numara warsa yollayın bana pm'den ben bakayım atayım size.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 1491 Toplam Mesaj: 7