folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Bilişim E-Ticaret Avukatı Olan Var Mı?

Bilişim E-Ticaret Avukatı Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

kullanıcı sözleşmesi, kullanım koşulları, gizlilik politikası vb.. gibi belgelerin hazırlanması konusunda hizmet almak istiyorum. Aramızda bilişim e-ticaret avukatı var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

kullanıcı sözleşmesi, kullanım koşulları, gizlilik politikası vb.. gibi belgelerin hazırlanması konusunda hizmet almak istiyorum. Aramızda bilişim e-ticaret avukatı var mı?

pm atman yeterlı hocam konusalım etıcaret uzerıne hızmet verıyorum avukat degılm 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

pm atman yeterlı hocam konusalım etıcaret uzerıne hızmet verıyorum avukat degılm 

attım hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Up yapayım.

Halen e-ticaret bilişim avukatı arıyorum. Avukat olması şart. Sıfırdan/benzersiz kullanıcı sözleşmesi, kullanım koşulları ve gizlilik politikası hazırlanması gerekiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

hocam kendi avukatım var bu işlerin uzmanı. fiyatta anlaşabilecekseniz telefonunu veririm pm den.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 1100 Toplam Mesaj: 5
e-ticaret bilişim avukat