Bill Gates Ve VW

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    Bill Gates Microsoft"un bir seminerinde bilgisayar sektöründeki gelişmenin hızını anlatmak için böyle bir benzetme yapmış :

"Eğer Volkswagen firması son 25 yıl içinde bilgisayar sektörü kadar hızlı gelişmiş olsaydı bugün 500 dolara alacağımız arabalara 25 dolarlık benzin koyup dünya turu atmamız mümkün olacaktı"

Birkaç gün sonra VW firmasının bir basın açıklaması yayınlanmış:

"Eğer otomotiv sektörü Bill Gates"in işletim sistemi gibi gelişmiş olsaydı, her alacağımız arabada tek koltuk olacak, diğer koltuklar için ekstra lisans parası ödemek zorunda kalacaktık; arabamız sadece bizim ürettiğimiz benzinle çalışacak; gösterge tablosundaki tüm uyarı ışıkları yerine üzerinde ARABANIZ GEÇERSİZ BIR İŞLEM YÜRÜTTÜ VE KAPATILACAKTIR yazan tek bir lamba olacaktı. Ayrıca her kazadan sonra arabanın hava yastıkları açılmadan önce bir düğmenin üzerinde HAVA YASTIKLARI AÇILACAK! EMİN MİSİNİZ? diyen bir ışık yanacaktı"

sex bir sanattır tecavüz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    İgnilcze ve Trüçke

"Aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoatnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be at the rghit pclae. The rset can be a total mses and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe."

"Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır."

türkçe kısmını dikkatli ve yavaş okuyun ... ozaman birşey anlamıyacaksınız

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunun topigi daha once acilmi$ti
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    nie ben cümle cümle okurum.
    hem nerede oldukları o kadar çok farkeder ki.
    bunu çeviri yaparsan daha ii anlarsın.mesela arapçadan bişi çevirirken harfin söyleniş tarzına bile dikkat etmek zorundasın.nerede kaldı yazılışı.

ama normal ritimle okuduğumuzda hiçde enteresan bi tarafı var gibi gelmio gerçekten.

hem hadi ben manyağım.başka işim yok.salak salak topicler açıyorum.senin zorun ne?

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    swordofdarkness bu dünyadaki tek manyak sen değilsin bende varım benim zorum 24 saat bildisayar başında kalmak bildiğim kadarıyla sıkılınca yapayorum ayrıca işsizlikte başıma vurdu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    harbiden hoj...

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
Toplam Hit: 1845 Toplam Mesaj: 6