folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bim 2 Ay Kullanılmış Airpods 2Yi Sıfır Diye Sattı

Bim 2 Ay Kullanılmış Airpods 2Yi Sıfır Diye Sattı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HolygaN bunu yazdı

Konuyla alakasız. Ama çalıştığım mağazaya 1500 kişi geliyor günlük. Bunun 500 tanesi bizi köleleri sanıyor. 

Suratsız kısmına bügünden Bi örnek vereyim. Adamın birisi kasadaki kızlara al 5 lirayi götüne sok demiş. Bu en ağır olay. Ama Bi sürü dengesiz var. Gelip neler söylüyorlar. Sen 5 dk sonra gidersen o kızın sana güler yüzlü olmasını bekleme. 

Eller pis. Bimde ciroya göre adaletsiz bir eleman dağıtımı var. Yanı senin ciron x kadarsa atıyorum 7 kişi çalışacaksın diyor fazlası yok. Çünkü hard dicount. Yani az adamla çok iş yapmak istiyor. Haklıda. Aynı ciroyu yapan yerel bir market en az 15 kişi çalışırken sen 7 kişi çalışıyorsun. Bunun biri izinli olacak kaldı 6. 1 kamyon mal gelecek sen onu o gün  yerleştirmek zorundasın. Yoksa bütün işin aksar. Adam az olduğu için biri kasaya bakar geri kalan mal atar. Kasa yoğunlaşınca yada çok önemli üst düzey süpersonik acelesi olan müşteri önündeki bir kişiyi bekleyemeyip yohhhmu bir kasa daha yaavvuu diye bağırırsa o mal atanlardan birisi kasaya gidecek mecburen. Ellerini yıkamaya gitse kıyameti koparırlar.

Merdiven altı üretim yapıp bime yada diğer zincir marketlere ürün yetiştirebilecek babayiğit varsa helal olsun. Bir çok ürün günde 1 koli satar. Bunu 3-4 koli satanı da var. Bunu 7000 bin mağazayla çarpıp günlük herhangi Bi ürünü 7000 koli üretebilecek merdiven varsa harbi sağlam merdivenmiş

Kalıbı benim iki karım olup 3 kuruşluk ürünü çalmaya gelen orospu evladları ayrı Bi dert. 

Aslında bunların hepsi ucuz etin yahnisi. 

Hocam o karşısındakini köle sanma muhabbeti hizmet sektörünün kanseri. 

İnsan ile direk muhatap olunan tüm işlerde var. Para veriyorum diye kendini bi bok sanıyorlar. Birde ben karşımdakine hakaret eder, küçümseyip egomu tatmin ederim düşüncesinde olanlarda çok var. Zira senin eleman olduğunu işini kaybetmemek için cevap veremeyeceğini biliyor. 

Banada çok denk geliyor ama mekan sahibi olunca istediğim gibi lafımı sokup yolluyorum. Karşılık gelince şaşırıp kızarıyorlar hemen.

Dinsizin hakkından imansız gelir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HolygaN bunu yazdı

Konuyla alakasız. Ama çalıştığım mağazaya 1500 kişi geliyor günlük. Bunun 500 tanesi bizi köleleri sanıyor. 

Suratsız kısmına bügünden Bi örnek vereyim. Adamın birisi kasadaki kızlara al 5 lirayi götüne sok demiş. Bu en ağır olay. Ama Bi sürü dengesiz var. Gelip neler söylüyorlar. Sen 5 dk sonra gidersen o kızın sana güler yüzlü olmasını bekleme. 

Eller pis. Bimde ciroya göre adaletsiz bir eleman dağıtımı var. Yanı senin ciron x kadarsa atıyorum 7 kişi çalışacaksın diyor fazlası yok. Çünkü hard dicount. Yani az adamla çok iş yapmak istiyor. Haklıda. Aynı ciroyu yapan yerel bir market en az 15 kişi çalışırken sen 7 kişi çalışıyorsun. Bunun biri izinli olacak kaldı 6. 1 kamyon mal gelecek sen onu o gün  yerleştirmek zorundasın. Yoksa bütün işin aksar. Adam az olduğu için biri kasaya bakar geri kalan mal atar. Kasa yoğunlaşınca yada çok önemli üst düzey süpersonik acelesi olan müşteri önündeki bir kişiyi bekleyemeyip yohhhmu bir kasa daha yaavvuu diye bağırırsa o mal atanlardan birisi kasaya gidecek mecburen. Ellerini yıkamaya gitse kıyameti koparırlar.

Merdiven altı üretim yapıp bime yada diğer zincir marketlere ürün yetiştirebilecek babayiğit varsa helal olsun. Bir çok ürün günde 1 koli satar. Bunu 3-4 koli satanı da var. Bunu 7000 bin mağazayla çarpıp günlük herhangi Bi ürünü 7000 koli üretebilecek merdiven varsa harbi sağlam merdivenmiş

Kalıbı benim iki karım olup 3 kuruşluk ürünü çalmaya gelen orospu evladları ayrı Bi dert. 

Aslında bunların hepsi ucuz etin yahnisi. 

Hocam o karşısındakini köle sanma muhabbeti hizmet sektörünün kanseri. 

İnsan ile direk muhatap olunan tüm işlerde var. Para veriyorum diye kendini bi bok sanıyorlar. Birde ben karşımdakine hakaret eder, küçümseyip egomu tatmin ederim düşüncesinde olanlarda çok var. Zira senin eleman olduğunu işini kaybetmemek için cevap veremeyeceğini biliyor. 

Banada çok denk geliyor ama mekan sahibi olunca istediğim gibi lafımı sokup yolluyorum. Karşılık gelince şaşırıp kızarıyorlar hemen.

Dinsizin hakkından imansız gelir. 

bence firmalar müşteriyi bloklayabilmeli hani hatırlarsınız istanbul-bodrum uçağında uçak rotar yaptı diye görevli ile tartışınca kadına uçuş yasağı gelmişti.

Aynısı olması lazım.

Ben turkcellde çalıştığım dönemde her ay faturasındaki 10 kuruşu soran adam geliyordu ve genelde o 10 kuruş ya sms ya başka abuk subuk birşey oluyordu ama her ay kavga etmeye geliyordu.

Yada ne zaman gelsem mağza hep dolu kalabalık kasa dolu diyenler oluyor , kardeşim o zaman gelme git faturanı mobil bankacılıkla öde git atm den öde başka mecra mı yok , ama illa o mağzaya gelecek o lafı atacak.

Çok oldu ben müşteriye müşteri her zaman haklıdır dediğinde hayır kardeşim , müşteri haklıysa haklıdır haksız ise haksızdır diye tartıştığım 100 gb internet aşmış gelip bize bağırıyor o zaman kullanmayı öğren yada kontorlü kullan amk.

bir müşterimiz vardı telefonu çocugu kullanıyor her ay 300 TL mobil oyunlara para transfer ediyordu , adam gelip mağzaya kapattırıyordu ama telefonu gene eve gidince çocuğa verdiği için çocuk sms ile tekrar açtırıyordu 2 yıl boyunca istisnasız adam her ay mağzaya gelip bizle kavga etti , kontorlüye çevir desen çevirmez hattı çocuga verme desen gene verir bende gittim bi gün adama abi turktelekom turkcell den daha iyi daha ucuz oraya geç dedim 3 ay sonra çekmiyor diye geri geldi ama 3 ay rahat ettik.

Problemli müşterileri bloke etme sistemi olması lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://youtu.be/VRGwmQeipRk

Bloke falan hikaye. Emanetin hazır olacak. Benim Haydar masanın altında hazırda. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bloke falan hikaye. Emanetin hazır olacak. Benim Haydar masanın altında hazırda. 

Hahahaha ya da kısa namlulu mosberg veya sarsılmaz sadece göster.!

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hahahaha ya da kısa namlulu mosberg veya sarsılmaz sadece göster.!

Silah çıkarsa patlamak zorundadır. 

Toplam Hit: 3518 Toplam Mesaj: 26
apple apple ürün kullanılmış arıza bim airpods