folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder BİM'e 20'' Lcd Monitör Geliyor...Monitör Karşılaştırma...

BİM'e 20'' Lcd Monitör Geliyor...Monitör Karşılaştırma...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Monıtorde dahılı speakerın olması ne gıbı bı avantaj kazandırsın dostum 5+1 sıstemın varsa.

Bımden alınır alınmaz tartısılır ama Marka Acer ıse bakkaldanda alırım ben onu. Evde 3 tane lcd monıtor var 2 sı acer ve ben bugune kadar hıc bır sorun yasamadım. Satılan yer degıl satılan urundur onemlı olan.

Kısısel fıkrıme gelınce 220 230 lıralara cıkabılıyorsan Donanımhaber-Sahıbınden gıbı sıtelerden garantılı kutulu 2. el urunlerı satın al mıllet alıyor 10 gun kullanmadan satıyor o paraya 24-22 ınc arası daha kalıtelı monıtorler alabılırsın haylı haylı.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Monıtorde dahılı speakerın olması ne gıbı bı avantaj kazandırsın dostum 5+1 sıstemın varsa.

Bımden alınır alınmaz tartısılır ama Marka Acer ıse bakkaldanda alırım ben onu. Evde 3 tane lcd monıtor var 2 sı acer ve ben bugune kadar hıc bır sorun yasamadım. Satılan yer degıl satılan urundur onemlı olan.

Kısısel fıkrıme gelınce 220 230 lıralara cıkabılıyorsan Donanımhaber-Sahıbınden gıbı sıtelerden garantılı kutulu 2. el urunlerı satın al mıllet alıyor 10 gun kullanmadan satıyor o paraya 24-22 ınc arası daha kalıtelı monıtorler alabılırsın haylı haylı.

hay sen çok yaşa kardeşim ya şu monitör için bi doğru düzgün olumlu yorumu sen yaptın beni düşündüren tek şey renk kalitesi canlı mı bi sorun çıkarır mı daha önce hiç acer la tanışmamamışlığın vermiş olduğu bi belirsizlik var üstümde...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

bende bir monitör almayı düşünüyorum hdmi li falan. Ama bu ölü piksel işi nasıl oluyor ? kaç tanesine kadar normal sayılıyor. Bir arkadaşım monitor falan almıştı golddan ölü pixel varmış aramış 1 tanede falan işlem yapamıyoruz 3-4 tane olması lazım demişler ne denli doğrudur

Ayrıca aldık diyelim bimden bu monitörü olduda böyle bir sorunla karşılaştık gidip kasiyeremi diyeceğiz bunda ölü pixel var diye ? Herhalde direk servis ile görüşcez

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Genki bunu yazdı:

bende bir monitör almayı düşünüyorum hdmi li falan. Ama bu ölü piksel işi nasıl oluyor ? kaç tanesine kadar normal sayılıyor. Bir arkadaşım monitor falan almıştı golddan ölü pixel varmış aramış 1 tanede falan işlem yapamıyoruz 3-4 tane olması lazım demişler ne denli doğrudur

Ayrıca aldık diyelim bimden bu monitörü olduda böyle bir sorunla karşılaştık gidip kasiyeremi diyeceğiz bunda ölü pixel var diye ? Herhalde direk servis ile görüşcez

valla garantili oluyor sonuçta servise gönderiyorlar diye biliyorum ben ...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

abim bimde çalışıyor bu monitörü ayıracak bana hafta sonu alıyorum zaten dün bir konu açmıştım çift monitör kullanımı hakkında :D bu monitör içindi hacı fiyatı çok iyi para hazır herşey hazır hafta sonu inşallah benim :D

www.medyamango.com +dijital hizmetler - Her türlü web sitesi işiniz yapılır, Wordpress ile alakalı işleriniz yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

bugün gittim bime sordum adam fişi ile bieraber geriye bir hafta içinde iade edebilirsin beğenmezsen dedi.Bende almaya karar verdim neyse aldıktan sonra burada yazarım nasıl olduğunu...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hepsiburada sağlamdır. hatta tr de netten alışveriş yapılacak ilk mekandır bence, baya alışveriş yaptım hiç aksaklık sorun vs çıkmadı. tek sorun kargo firmalarının eve teslimde 3 günü 7-8 güne çıkarması beni sinir eden. oda zaten hepsiburadanın suçu değil adamlar aynı gün kargoya veriyorlar.

sizin elinize ulaşmayan malın hepsiburadayla alakası ne ki firmaya bok atıyorsunuz. mal kırık geldiyse iade ettinizde almadılar mı hocalar :)

monitör de pahalıymış.

Toplam Hit: 3576 Toplam Mesaj: 18