Binance Hacklendi Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

Bu adresi takip edip hakkaten gönderen var mı izlemek lazım :)

Henüz yiyen olmamış :D Aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz

https://www.blockchain.com/tr/btc/address/19zeqRyBhhht8V8pcK8vX8UhKNgomt2yUK 

ben şimdi gümlük bakar dururum buna şalksjfşlakdşfak düşen olursa vay amk nidalarıyla acaba ben de mi yapsam tanıdıklara falan :DAsDF:ASD:FA:SDF: 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    gamahawk bunu yazdı

rica etsem maili yönlendirebilirmisin? şirkette phishing için kullandığımız bir platform var kullanıcılara bilinçlenmesi için oltalama saldırıları düzenliyoruz, bu sefer template olarak kullanmak istiyorum :D

blackhawk98@protonmail.com

^^D` değildir veya öyledir, bilmiyorum ama güzel yöntemmiş. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 25/Haz/19 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

Bu adresi takip edip hakkaten gönderen var mı izlemek lazım :)

Henüz yiyen olmamış :D Aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz

https://www.blockchain.com/tr/btc/address/19zeqRyBhhht8V8pcK8vX8UhKNgomt2yUK 

ben şimdi gümlük bakar dururum buna şalksjfşlakdşfak düşen olursa vay amk nidalarıyla acaba ben de mi yapsam tanıdıklara falan :DAsDF:ASD:FA:SDF: 

eğer bunu yiyen olursa bi tane de ben hazırlayacağım bu ney alaa bu kadar kolay mı para kazanmak :):):):)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

hocalar burda mevzu mailin icerigi degil mailin nerden geldigi. @mailer.binance.com dan geliyor email. adamlar muhtemelen mailing server'i hacklettiler. uyarmak icin gelen maili kendilerine forward edeyim diye official bir mail aradim, bize email ustunden ulasmayin diye uyari koymuslar saga sola mk.

@gamahawk gonderdim hocam. artik kotu amaclar icin kullancaksan da gunahi senin boynuna :D

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
Toplam Hit: 6210 Toplam Mesaj: 15
hack binance phishin