Binder Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

muridler resim içerisine keylogger gömecem ancak çalışan bir binder bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

konu yukarı elinde binder olan ya da ilgilenen kimse yok mu arkadaş :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

resim içine keylogger gömülmek demek birşey duymadım yani resmin içine keylogger trojan türevi inject edemessin .Ben böyle biliyorum yanlış biliyorda olabilirim.Fakat şöyle birşey mümkün jpeg+exe birleştirebilirsin.Windowsun iexpress aracını kullanabilirsin.Test etmedim exe+exe birleşiminde baya başarılıydı.Ya da winrar sfxle halledebilirsin.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

resim içine keylogger gömülmek demek birşey duymadım yani resmin içine keylogger trojan türevi inject edemessin .Ben böyle biliyorum yanlış biliyorda olabilirim.Fakat şöyle birşey mümkün jpeg+exe birleştirebilirsin.Windowsun iexpress aracını kullanabilirsin.Test etmedim exe+exe birleşiminde baya başarılıydı.Ya da winrar sfxle halledebilirsin.

gömmek bind etmek vs. sonuçta senin dediğinde benim dediğimde aynı kapıya çıkıyor... exe + exe den ziyade resim + exe türevi lazım...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

son zamanlarda hiç paylaşan görmedim... bir ara video uzantısında binder denemiştim stabil çalışıyor idi ama adını dahi hatırlamıyorum he.

Toplam Hit: 1077 Toplam Mesaj: 5