folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bir Anda Her Şey Hızlanıyor. (Yardım)

Bir Anda Her Şey Hızlanıyor. (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    orde bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Yemek yiyip üstüne yatıyor musun?

Her zaman değil ama arada yaptığım oluyor. Onnunla bir alakası var mı?

Valla ben yemek yiyip yattığım zamanlarda aniden uyanıyorum. Kalbim öyle bir çarpıyor ki yerinden çıkacak gibi. Onu yapma kesinlikle. Ek olarak internetten araştırmayla bir yere varamazsın. İnternetten hastalık araştırmanın varacağı iki yer var: Ya kansersin ya da şizofreni. Bütün  hastalıkların ucu buraya çıkar internetteki bilgilere göre. İyice stres olursun. Doktora git tertemiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    orde bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Yemek yiyip üstüne yatıyor musun?

Her zaman değil ama arada yaptığım oluyor. Onnunla bir alakası var mı?

Valla ben yemek yiyip yattığım zamanlarda aniden uyanıyorum. Kalbim öyle bir çarpıyor ki yerinden çıkacak gibi. Onu yapma kesinlikle. Ek olarak internetten araştırmayla bir yere varamazsın. İnternetten hastalık araştırmanın varacağı iki yer var: Ya kansersin ya da şizofreni. Bütün  hastalıkların ucu buraya çıkar internetteki bilgilere göre. İyice stres olursun. Doktora git tertemiz.

TEşekkürler hocam en yakın zaman da gideceğim zaten.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

düzenli uyku (  en az 6 saat uyku( yetişkin olduğunu varsayarak) ergen yaşta 10 saat) uyuyor musunuz ? 

uykusuzluktan da kaynaklı olabilir. panik atak demiş arkadaşın birisi o da olabilir. 

Hocam aslın günde 6 saatten az uyuyorum. Genel de bilgisayar başındayım. Bu nedenle pek  uyuyor sayılmam. Ancak düzenli uyduğum zamanlarda tekrar oluyordu.  Panik atak  fikri bana da mantıklı geldi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Hafta içi ilk işin bir randevu alıp muayeneye gitmek olsun. Sağlık ihmale gelmez. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

Hafta içi ilk işin bir randevu alıp muayeneye gitmek olsun. Sağlık ihmale gelmez. 

Çok teşekkürler hocam. Kesin olarak gideceğimden emin olabilirsiniz. Ancak hangi doktora gitmem gerekiyorç Öncelikle Beyin mi yoksa psikiyatri mi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AGirlHasNoName
    AGirlHasNoName's avatar
    Dişi

Önce nörolojiye gitmeni öneririm.Nörolojik muayeneni yapıp sonra Eeg/mr vs isteyecektir muhakkak.o bir şey bulamazsa psikiyatriye yönlendirir. Bi de bilgisayar başında ne kadar duruyorsun bilmiyorum ama bunu doktora abartarak anlatma derim,direk buna bağlayıp geçebilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    orde bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Bi bana oluyor sanıyordum vay mk. Tarif etmesi zor bişey son 5 yılda 2-3 defa yaşadım. 

Öncelikle sizde olduğuna seviniyimmi üzeleyimmi bilemedim. Ama bana daha sık oluyor. Nedenini araştırdınız mı veya doktora gittiniz mi. Sebebini biliyor musunuz?

Aynı durum çocukluğumdan beri bende de oluyor hocam. Vücudum ellerim herşey bana çok ağır geliyor ve herşey gözümde küçülüyor gibi oluyor. Çocukken daha sık olurdu, hatta bir gece uykudan uyanmıştım düzelmeyince korkudan bağırmaya başlamıştım, annem bu çocuk delirdi falan demişti gecenin bir vakti kalkıpta. Yaşım ilerleyince azaldı ama hala geçmedi. Artık hasta olduğum veya olmaya başladığım zamanlarda oluyor genel olarak. Sebebini bende hala bilmiyorum.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek

up

Toplam Hit: 3742 Toplam Mesaj: 29
psikoloji tıp hız aksiyon