Bir Ayakkabı Hakkında Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Aklıma takılan bir soru varda sormak istedim.

Şimdi güzel bir ayakkabı var Salomon Speedcross 3 diye.Fakat genelde türk sitelerinde 400-600 arası.İndirime giren yerlerden 300-400 arası.

Şimdi hocamız bir şey söyledi ondada salomon speedcross 3 var.90 liraya metrodan aldığını söyleyince şoka girdim.

Nasıl diye sordum.Outlet yerinde seri sonu ürünler çok ucuza gidiyormuş.Dediği ne kadar doğru bilemem.

Acaba hocamızın dediği doğru mudur ?

Amazonda fiyatı 200-300 arası değişiyor aliexpress'te 100 lira.Aliexpress orjinal benzeri sahte ürün yollayacağını düşünmekteyim.

Bir de sormak istediğim son soru çalıştığı yerde bu üründen varsa ne kadara geliyor onlara ?

gkhnhalil48 tarafından 09/Ara/15 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Tanrı Türkü Korusun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

metroda lacoste ayakkabıları vardı ithal tam çakma gibi ama orjinal.Sahte satmazlar.Yalnız o kadar ucuz nasıl satıyorlar bilemem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

ayakkabıda özel gümrük tarifesi var. aliexpress'ten ne yollarlarsa yollasınlar takılma ihtimali çok yüksek.

üzerine hediye, bağış, parasız, bedelsiz ne yazdırırsan yazdır. istersen 1 japon yenine al, devlet özel tarife uyguluyor. elbet alıp da eline geçen vardır; ama risk var. iyi düşün.

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ben metrodan 25 liraya converse alıyordum floda vsde etiket fiyatı +100 papel iken doğrudur büyük ihtimal

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ben metrodan 25 liraya converse alıyordum floda vsde etiket fiyatı +100 papel iken doğrudur büyük ihtimal

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek
    coLdPriNCe bunu yazdı

ayakkabıda özel gümrük tarifesi var. aliexpress'ten ne yollarlarsa yollasınlar takılma ihtimali çok yüksek.

üzerine hediye, bağış, parasız, bedelsiz ne yazdırırsan yazdır. istersen 1 japon yenine al, devlet özel tarife uyguluyor. elbet alıp da eline geçen vardır; ama risk var. iyi düşün.

hocam bilgilendirme için teşekkürler bende şöyle bir şey okumuştum 1-2 hafta önce

nike marka hariç tüm ayakkabılarda gümrük vergisi var  

yada 

nike marka hariç tüm ayakkabılarda gümrük vergisi yok 

hangisiydi hatırlamıyorum fakat youtubeda biri var Türk sürekli alıyor tanıtım yapıyor gümrük vergisi felan yok dedi iyice kafam karıştı :)

Tanrı Türkü Korusun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhatsApp
    WhatsApp's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı
    coLdPriNCe bunu yazdı

hocam bilgilendirme için teşekkürler bende şöyle bir şey okumuştum 1-2 hafta önce

nike marka hariç tüm ayakkabılarda gümrük vergisi var  

yada 

nike marka hariç tüm ayakkabılarda gümrük vergisi yok 

hangisiydi hatırlamıyorum fakat youtubeda biri var Türk sürekli alıyor tanıtım yapıyor gümrük vergisi felan yok dedi iyice kafam karıştı :)

Alin takilirsa cok yazarlarsa geri doner.

ne kadar yazarki 40 dolara %20 yazacak hadi %50 yazsin 60 dolar olur.

deneyin korkmayin paraniz kaybolmaz.

ebaydan alin paypalla,aliexpresten korkuyorsaniz

Ayakkabi da. cok sert begenmedim ben.450 tl ye almistim yalidan veya barcindan.

ama sana mizunonun disli olanjni tavsiye ederim 90 tl sanirim nette.

WhatsApp tarafından 10/Ara/15 00:22 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

metroya cok guvenme casio saatlerin sahtesini felan satmis adamlar bilgine .

Toplam Hit: 1040 Toplam Mesaj: 8
salomon speedcross 3 salomon speedcross 3