Bir Başka Godaddy Saçmalığı Daha

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

GoDaddy

Destek: 0 850 766 14 90

Alan Adı Kayıt Kuruluşuna Devir Reddedildi

Sayın ,

Talep ettiğiniz aktarım reddedildi, çünkü GoDaddy Alan Adı Sahibi Değişikliği politikasını kabul ettiğinizde 60 günlük bir aktarım kilidini seçmiştiniz.

Güvenlik nedenleriyle, alan adı sahibinin adını, soyadını veya kurum adını değiştirirseniz, alan adını aktarımına 60 günlük bir kilit konulacağını onaylamaktasınız. Onayını verdiğiniz için, Alan Adı Sahipleri arasında Kayıt Aktarımı konulu ICANN Politikasının Bölüm 3(6) içeriği, aktarım talebinizi reddetmemize izin vermektedir.

https://www.icann.org/resources/pages/policy-2012-03-07-en

Kilidin hata ile başlatıldığını hissediyorsanız, bir incelemeyi talep etmek için review60@secureserver.net adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    GoDaddy Alan Adı Hizmetleri

Dünyada 20 üzerinde farklı registar firması ile çalışıyorum. Bunlar kadar götünden bir şey uydurup müşterisini miken başka bir firma duymadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Adamlar verilen hakka göre 60 gün benimsin diye satın alırken söylüyor zaten. Godady işi güşen herkeş bilir bunu hocam bekle 2 ay mecbur.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

go dady almayın aldırmayın diye diye diye diye dilimde tüy bitti....

hala şu tbt de yok efendim ben 31 domain regledim 69 domain regledim hiç bişi olmadı vıdı vıdı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Godaddy hiç bir bok almam üstadlar. 

Premium Alan adı satın aldık  transfer edemiyoruz. Mecbur account transferi yaptık müşteri kendi hesabına istiyor 60 gün paramızı alamıyoruz. 

Konuyu açmamdaki sebep hala godaddy ile ilgili konular görmem. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hosting ve domain register hizmetinde 5 para etmez firmadır Godaddy

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Hocam kusura bakma ama en temel kurallardan biridir bu; alanadini transfer ettikten sonra 60 gun boyunca tekrar transfer edilemiyor.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Archon
    Archon's avatar
    Erkek

daha önce bahsi geçtimi bilmiyorum ama domain aldım dns zone file yok. 4 gün sonra teknik desteği aradım dili türkçeden ingilizce yapın düzelir diyor. İşe yaramıyorsa niye türkçe çalıştırıyorsun siteyi millet teknik servisi arasın diye bilerek mi yapıyorlar acaba. Paralı mı bu telefon numarası bilen var mı?

Toplam Hit: 1666 Toplam Mesaj: 7
domain godady rezillik icann