Bir Bilgisayardan Birden Fazla Üye Olabilmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

bir siteye girmek için farklı ilere gideceksem ben o sitenin ta a.k...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Archon
    Archon's avatar
    Erkek

ya arkadaşım nedir bu kadar önemli ve de değerli olan üyelik adamları kıbrısa kadar götürdüğüne göre :D ama hiç zaahmet etmesinler türkiye ip leri banlıysa yurt dışındaki proxylerle bu işin üstesinden rahatlıkla gelirsin ama 1 den fazla üyelik için bişey diyemiyeceğim cookie ile olmayabilir çünkü arkadaş programdan bahsediyor aynı şeyi swish gibi shareware programlarda yapıyor ya hani uninstall edip tekrar kursanda biliyor deneme süresinin geçmiş olduğunu registry de kaydı olabilir bilmediğin bir dosyada kayıt olabilir daha tahmin edemediğim yolları da olabilir.

ayrıca hdd no su olayına da yorumum şu "yok artık daha neler"

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expertx
    expertx's avatar
    Erkek

Ortadaki para,aylık 2 milyar gibi bir rakam.2004 Nisanından 2005 şubata kadar 23 milyar küsür para aldım.

Ama bunu yapan Türkiye'den başka arkadaşlar da varmış(ki bunu sonradan öğrendim)

Bu yüzden çok fazla göze batmışız ve bu yüzden Türkiye olarak atıldık,banlandık.

Çözüm arayışımız devam ediyor.Bir arkadaşın bulduğu en iyi çözüm oydu;başka ülkeye gitmek.Ki o benden kat kat fazla kazanıyordu ve sanırım ciddi ciddi gidecek yakında.Açıkçası benim için de son çare o olacak.Ama yine de birkaç ay daha bir olurunu bulmaya çalışıyorum.Mutlaka bir yolu olmalı bunun.

En azından onlar bunu anlayana kadar bir süre idare eder bizi.

Benim için bu para farklı ilçelere,hatta illere gitmeye değer.Sizin için değmeyebilir,onu bilemem.

Teklifim hala geçerlidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar anlaşıldığı gibi arkaşımızın girdiği site kumar sitesi :)))

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Archon
    Archon's avatar
    Erkek
    kesinlikle üye olana şu kadar dolar bonus veriyo bu da o paralarla oynuyor kazanınca parasını alıyor  kaybedince yeni üyelik açıyor. gerçi sitelerin tam çalışma prensibini bilmiyorum ama bu tarz bişey olsa gerek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expertx
    expertx's avatar
    Erkek
    Ayağınızı kaldırın : )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek
    Archon bunu yazdı:

ya arkadaşım nedir bu kadar önemli ve de değerli olan üyelik adamları kıbrısa kadar götürdüğüne göre :D ama hiç zaahmet etmesinler türkiye ip leri banlıysa yurt dışındaki proxylerle bu işin üstesinden rahatlıkla gelirsin ama 1 den fazla üyelik için bişey diyemiyeceğim cookie ile olmayabilir çünkü arkadaş programdan bahsediyor aynı şeyi swish gibi shareware programlarda yapıyor ya hani uninstall edip tekrar kursanda biliyor deneme süresinin geçmiş olduğunu registry de kaydı olabilir bilmediğin bir dosyada kayıt olabilir daha tahmin edemediğim yolları da olabilir.

ayrıca hdd no su olayına da yorumum şu "yok artık daha neler"

woodoo bunu yazdı:

ohaaa hdd.seri no nasıl alıyolar yaw  uheuheuheuheuhu o biraz kasar dostum henüzdeğil belki 10 sene sonra arkadaş ya proxy kullanacak yada her downloaddan sonra cookie leri silip modemi resetleyerek tekrar bağlanacak başkada çare yok  modemin harici ise işler daha kolay proxy felan uğraşma çalışan proxy bulanakadar 1 prog fazladan indirirsin...

yahu şu sitenin adını sölede bizde nasiplenek kardeşşşş. :))))

MitNickKevin bunu yazdı:

bahoo_27 bunu yazdı:

bazı siteler cookie değilde hard disk seri nosunu alıyor buna ise çare yok değil ama biraz pahalıya malolur yeni har dsik alacaksın :D

Oha çüş yani, ne asp ne php nede diğer web programlama dillerinde o kodlama daha yapılmadı, yani bildiğim kadarı ile...

Bunu ilk RHT de ben bahsetmistim kimse inanmadi oluyor Hemde Cokta gusel oluyor.
    eğer boyle bir sey waer ise diskinin deki dosyalarin yedeğini almaya basla sonrada formati bas :) ancak duzelir.

O da nasil oluyor diyen arkadaslarin activexin ne olduguna bir bakmalarini rica edeceğim. bana gore imkansiz diye bir sey yoktur biz bilmiyoruzdur veya cok ugrastiracağindan yapmak istemiyoruzdur.
    [kodu isteyen msn den gelir konuyu dağitmiyayim.]

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
Toplam Hit: 3921 Toplam Mesaj: 18