folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

illaki etkileri olacak ama yok ortam negatif enerji var insanlar böyle düşündüde oldu tarzı şeylere inanmıyorum

-psikoloji dediğin beyinde gerçekleşen olaylardan kaynaklıdır

-beyin dediğin şey sinir hücrelerinin birbirleri arasında iletişim kurması ile işler

-nöronların iletişimi elektrokimyasal bir süreçtir

yani bir etkisi varsa bile bu maddesel-fiziksel bir etki olmalı

"O an Kali (Hinduizmde yıkım tanrıçası) o bölgede konaklamış" desem bir müslüman oalrak sana ne kadar komik geliyorsa

"Bu olay, dunya uzerinde yada bulundugum il üzerinde anlik bir negatif enerji oldugunu ve tüm kazalarin olumsuz olaylarin o anda meydana geldiğini Düşündürdü bana. Sanki o negatif enerji insanlarda dalgınlığa sebep oluyormus ve sonra duzeliyormuş gibi..

Dunyanin manyetik alaninin insan beynine etkisi inkar edilemez birsey. Yada atmosferdeki hava molekullerinin Güneşten gezegenlerden yildizlardan vb. Cisimlerden enerji yüklendiği kaçınılmaz bir gercek.. Bu olaylar tesaduf müdür? Yada mümkün müdür?" 

bir fizikçi yada bir biyolog yada bir kimyager içinde bu iki paragrafta okadar komik geliyor 

dediğim gibi kuantum düşünce tekniği denilen şeyin:

"kuantum fiziği denilen şey karmaşık bişey

insan zihni zaten apay ayrı bir işleyiş

birde allahın işine akıl sır ermez deyip 

adem oğlunun gördüğü karmışık konuların bir çoğunu harmanlayıp insanları nasıl söğüşleriz derdinde söylenmiş/yazılmış/yayınlanmış şeyler"

olduğunu düşünüyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

güzel arkadaşlarım, felsefik bir hata yapıyorsunuz. Anlayan adam olsaydı kendi kendine zaten anlardı. İnançlar yalanlardan daha tehlikeli demiş bir arkadaş, siz otokritiği yerlere paspas eden adamlara laf anlatmaya çalışıyorsunuz, onlar asla haksız olmaz, haksız olmadıkları davasına cihad eden, adam öldüren bir kültürün karşısındasınız şu an. Kuantum diye birşey yok, Kuantum fiziği var, hatta kuantum fiziği durumlara göre dallanır fakat bunu konuşacağımız kişi sen değilsin konu sahibi, deney-gözlem ve denklem göremedim ben, götten sallama gördüm, yeterince göt gördük sağol.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı

güzel arkadaşlarım, felsefik bir hata yapıyorsunuz. Anlayan adam olsaydı kendi kendine zaten anlardı. İnançlar yalanlardan daha tehlikeli demiş bir arkadaş, siz otokritiği yerlere paspas eden adamlara laf anlatmaya çalışıyorsunuz, onlar asla haksız olmaz, haksız olmadıkları davasına cihad eden, adam öldüren bir kültürün karşısındasınız şu an. Kuantum diye birşey yok, Kuantum fiziği var, hatta kuantum fiziği durumlara göre dallanır fakat bunu konuşacağımız kişi sen değilsin konu sahibi, deney-gözlem ve denklem göremedim ben, götten sallama gördüm, yeterince göt gördük sağol.

Aynaya bakmayi birak pasa sonra gel insanlarin dusuncelerine sahislarina hakaret et

delimiyim ben?
Toplam Hit: 5679 Toplam Mesaj: 64