folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Dergi Cikaracagim....

Bir Dergi Cikaracagim....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    LaNeTHaCKeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    bir dergi cikaracagim arkadaslar bunun icin bolumleri paylasabilecegim arkadaslar ariyorum ornegin web bolumu benim hack bolumu sizin bole bisey
    -----------------------------

kardes ılanına cıddı bakan bır ıkı kişiden bırı olrak cıddı sekılde yazacagım bende.
    oncelıkle selamlar.bayramın mubarek olsun kardeş.

gelelım dergıye.eger dergınde ufacık bır mızah boılumu acarsan bundan bırkac yıl once busekılde bır calısmam olmustu amatorce.
    mesela karokatur kapagı(yazıolarak)hazırlarım profosyonel olarak.ayrıca benım kendı yazdıgım hazırladıgım ""KÜLTUR KÖSESİ""sıye bırde mızansel yaklasımım var.busekılde yazılar yazıyorum.
    cıddı yazdıgını düşünerektn busekıldee yaklasıyorum eger gerceklesırse bu sevınırım senın adına.

sen bu konuda azcık düşün bana yaz emaılını yada telefonunu felan ozelden haberleselım.
    ben ciddiyim cunki.

iyi bır dergı veyayın olarak senı bıryılda meshur decegıme emınım.

reklam acısından isim vermeden bır dergıde cok az(7 ay)mızah yazarlıgı yapmıştım.
    ama dergı otomobıl üzerıneydı aslında:)benımkısı bır bolumdu sadece.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    litlle_boy
    litlle_boy's avatar
    Erkek
    Baba eğlence bölümü varsa falan benim yaavv tamam mı

Akılının Uzun Kulakları Kısa Dili Vardır... Çin Atasözü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    litlee sende ha:?oki.
    bakın ıyı bır mizah bolumu olursa bişiler yaparız ortak.benım komık yazılarım var.bırıkmişte var 3 yıllık kadar.)
    bir köse verırlerse bana yazarım edıtor olarak.ama esprılerıme yada yazılarıma karıkatur çizecek bır arkadas(ortak)lazım.anlamam cunki ben çizimden.
Toplam Hit: 3317 Toplam Mesaj: 14