Bir Fikir..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

standart JPG formatından executeable bir komut çağırmak imkansızdır. yokdur demiyorum imkansızdır. JPEG dosyaları standart olarak intel jpeg motoru ile açılmaktadır bu motor içersinde bir shell sözkonusu olmadığı için jpeg dosyasını içinde yer alan her ne olursa olsun buda bir shell çağırmayacakdır bu basit mantığı kurabiliyorsanız bu soruyu saçma bulup arkadaşlar gibi taşak geçerken bulabilirsiniz kendinizi.

mesela bmp formatı dosyadaki her pixel tek tek renk kodu verilir. tekrarlamalarda farklı yöntemler kullanılarak kısmi sıkıştırmalar olsada dosya içinde ne olursa olsun bunu açan motor bunları pixel oalrak algılar bilmem anlatabiliyomuyum?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 ne dedigini bilmeme ragmen anlamadim, bunu anlatmak icin mi anlatmistin hocam :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    deli_gaffur bunu yazdı:

CLK-J35 bunu yazdı:

Serveri oluşturdun , jpg yanı resimlede birleştirdin.Buraya kadar her şeyıo anadımda  msnde konuşurken görüntü resmi de yaptın  nasıl olacak şimdi adama trojan mı bulaşıtaracksın sen bu şekılde

HolyOne ve tahri keyi veren adminlere  seslenıyorum bunun gibi arkadaşları  bize bilerek yolluyorsunuz kesin gerçekten  ya ne düşünce a.q adamın kısın gerizekalı arkadaşım  o şekıl olmaz ancak karşı tarafa msn yolluyacaksın anadın mı beni.Oyle kendi resmin yapmıyacaksin budala.. 

hoca adam fikir beyan etmiş, olur veya olmaz demen yeterle bence ! üstüne gidip aşağlamanın ne alemi var !!!!

link'e bir bak istersen sende aynı durumu düşmüştün zamanında

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=1&folderid=14898

ve ben senin içinde benzer şeyler yazmıştım

...Kısa yollar haaa:))))))Yapmayın beee , resmen altıma işeyecem ya

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garizmatik
    garizmatik's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şahsi bir fikrimi söyliyeyim.bizim millet karşıdan dosya falan gelince exemi batmı jpeg mi falan sallamıyor yeterki sen bunun içinde şu var de.kendini tatmin etmek isteyen varsa alsın bir kız nicki girsin msn ye exe uzantılı dosyayı winrarla sıkıştırsın karşı tarafla azcık muhabbetten sonra ahancıkan resmim budur diyip göndersin.karşıdaki vatandaşların yüzde 90 ı hangi dosya hangi formatta olur zaten bilmiyor.hele birde kızla muhabbet ediyor vede kız resim gönderiyor dünden dalıyor hemen.selamlar

bu vatanın sahipleri yannızca vatanı karşılıksız sevenlerdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek
    janlarım gardaslarım yafs adamı bı sey etmedıgınız kaldı adam ne guzel fıkır yaratmıs sızde yardım edınkı bı poh cıksın ortaya daha once bulsaydı bunu sp2 cıkmadan once hepınız havaya ucardınız sımdı ıse olmıycak dıye kafa buluyonus bosverın  bu muride yardım edın fıkırlerını arastırın bıseyler var bunda :)

Gülümse Kaderine
Toplam Hit: 6673 Toplam Mesaj: 26