Bir Fikir Bir Teori

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vietcong
    vietcong's avatar
    Erkek
    Hepinize cümleten selam arkadaşlar ben hem bir soru soracağım hemde bir teorimi sizinle paylaşacağım ilk önce konumuz denyo 4 benim aklıma gecen gün bir şey geldi acaba biz kendimiz hazırladığımız denyo nun dosyası olan dls unzantılı dosyayı direk link veren bir siteye upload yaptığımız zaman onu indirmeden çalıştırdığımız zaman bir anlamda siteden siteye mesaj yağmuru yapabilirmiyiz ben denedim oluyor lakin tam olarak oluyormu bilmem? yani acaba ben kendi pc,imdemi çalıştırıyorum yoksa dosyayı direk linktemi çalıştırıyorum hani olurya bir mp3 indirmeden dinleme olayı o misal işte yinede anlatamadı isem şöyle yapmamızın bir imkanı varmı denyo,yu site üzerinden çalıştırma gibi olurya web,den trojan atma olayı gibi benim buradaki hedefim şimdi ben iyi güzel bu programı kullanıpda siteleri çökertiyorum lakin daha etkili ve daha sürekli olsun istiyorum doğaldır bir 300 mesaj veya 60 topicden sonra adam yoruluyor pc başında durmak istemiyor lüfen benim bu acizane fikrime bir yorumda bulunun daha çok yeniyim ama hızla öğreniyorum haydi kalın sağlıcakla....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vietcong
    vietcong's avatar
    Erkek
    ilginç kimsenin demek bir fikri yok?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

.dls yi indirmeden çalıştıramassın linki yazdığın zaman hemen açılabilir ama bu inmedi anlamına gelmez temp dosyasına yüklenir öyle açılır, yukarıda demişsin mp3ü indirmeden dinliyebiliyoruz bilgisayarına hiçbirşeyi indirmeden açamassın, belki sen inmediğini sanabilirsin fakat temp dosyasına yüklenir...

ayrıca dediğin olay olmaz linki yazarak host üzerinden çalışmaz kendi bilgisayarındaki denyo ile açılır o .dls ve senin bilgisayarında çalışır...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vietcong
    vietcong's avatar
    Erkek
    tamam anladım sağol bilmiyordum ama bu beni yıldırmayacak ilgin için tşk...
Toplam Hit: 1379 Toplam Mesaj: 4