Bir Film Arorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alienfinger
    alienfinger's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi film vardı adı neydii  yaaa 

böle küçük çocukların yataklarının alktından çıkıyodu yer altında başka bi dünyadan gelen komik bi film ama çok eski 

ben tamamen yepyeni bir dinsel bilinçliliğin başlangıcıyım ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

gremlinler gibi birşey olabilirmi?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

A Film "Arorum" Coming Soon ..

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

ne şekilsin kardeşim sen

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gremlinler..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

hayır gremlinler değildi. yatağın altından başka bi boyuta geçiliyordu. yaratıkların yatakların altından çıkıyorlardı. arıyorum, bulabilirsem yazarım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Narnia günlükleri ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Little Monsters

http://www.imdb.com/title/tt0097758/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yeni konu açmıyım dedim. aga bi film vardı will smit oynuyodu. ilaç satarken mi ne hapse düşüyolar. sonra orda aptal bi mahkuma beyzbol öğretiyolar. kafası basmaz diyolardı adama. sonra yaşlanınca yangın olayıyla kaçıyolar hapisten 65 70 yaşlarında falan. bunu bulabilen olur mu adını hatırlayan??

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

yeni konu açmıyım dedim. aga bi film vardı will smit oynuyodu. ilaç satarken mi ne hapse düşüyolar. sonra orda aptal bi mahkuma beyzbol öğretiyolar. kafası basmaz diyolardı adama. sonra yaşlanınca yangın olayıyla kaçıyolar hapisten 65 70 yaşlarında falan. bunu bulabilen olur mu adını hatırlayan??

dediğin filmi hatırlıyorum hatta en sonra mezarın başında 2 eleman konuşuyor film onların anlatımı olduğu ortaya çıkıyor işte efsane 

olarak bahsediyorlar bunlardan ama will smith yoktu sanki orada filmlerine baktım öyle birşey yok

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

joe_black bunu yazdı:

dediğin filmi hatırlıyorum hatta en sonra mezarın başında 2 eleman konuşuyor film onların anlatımı olduğu ortaya çıkıyor işte efsane 

olarak bahsediyorlar bunlardan ama will smith yoktu sanki orada filmlerine baktım öyle birşey yok

sonunu hatırlamıyom kardeş ama filmin basında will smit vardı sanki. ilaç satıyodu sanırım

Toplam Hit: 1385 Toplam Mesaj: 11