folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir İlkokul İçin Yardım...

Bir İlkokul İçin Yardım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    bu olay hala devam etmektedir. ayrıca başka okullarada bu tarz yardımlar yapılmaktadır. göndermeye devam edebilirsiniz arkadaşlar. konu eski olsada bu sorun hala devam etmekte. fazla kitaplar başka köy okullarıyla paylaşılmaktadır...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    hay a.q :( vardı bizde bilim teknik , meydan larousse , ve bilumum ilkokul kitapları verdik tanıdığa a.q :( vallahi  20-25 kitap vardı 3 ay önce verdik :( keşke o zaman görseydim bu konuyu :S ama sen dur ben 200.00 üyeli bi forumda daha bi paylaşım yapam belki ordan da biraaz kitap gelir..sen bana pm den ulaş kanka msn adresini ver (hani diğer forumda msn adresi isterlerse bi adres olsun vericek )

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

hoca paylaşımı açtım dediğim forumda..bana pm ile msn ini at ben diğer forumdan görüşmek isteyen olursa verem konuşun.dediğim forumda da duyarlı arkadaşlar var.inşallah onlar da yardımcı olurlar.bence diğer müritler de diğerforumlarda paylaşım yaparlarsa daha çok yardım sağlanır..

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    kardeş benle alakalı birşey değil. biz eskişehirde üniversiteden bi kaç bölüm toplanıp gönderdik. şuan antalyaya geldim. burdada bi kaç kişi toplandık gönderdik. herkes kendi çevresinden elinden geleni yapabilir. antalyadan varsa birleşipte gönderebiliriz...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    yok hacım olmadı . 150 kişi bakmış 0 cevap amk :S hepsi duyarsız  , hepsinin amk  :( . ama bakıcam çevreden toplamaya çalışcam inşalah çevremdekiler de duyarsız değildir..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    başkalarının duyarsızlığı bizi ilgilendirmemeli sonuçta yardım ettikten sonra onun verdiği hazzı sen yaşayacaksın kardeş. salla bakıpta umursamayanları. bu yardım kimse için değil. kitapsız çocuklar için sonuçta isteyen yardım eder isteyen etmez...

Toplam Hit: 4505 Toplam Mesaj: 37