Bir Kaç Amatör Fotorafım 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

zndmn bunu yazdı:

hocam börtü böcek falan çek bnce insansız fotoların hoşuma gitti.. ama bncede biraz ruh ekiskliği problemi var şu an zamanla o aşılabilir gibi gözüküyo ama insanları çekme abi :D

hacım  bunu diyen 2.kişisin.bu ruh eksikliğinden kastın nedir ? çözemedim demek istediğinizi..saol yorum için..

hacım ben fotoğraf sanatçısı değilim o kadar anlamam olaydan ama bi fotoğrafa bakınca bana hayatıma dair biyeri olayı kişiyi herhangi bişiyi aklıma getirmiyosa yada ona bi süre bakmamı sağlamıyosa bnm için o fotoda ruh yoktur... başka bi arkadaşta sölemiş fotoğraflarında biraz daha kompozisyon çalışabilirsin, belkide ondan böle düşündüm ben sanki şipşak olmuş gibi biraz..

Zugzwang
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

zndmn bunu yazdı:

Ekerci bunu yazdı:

zndmn bunu yazdı:

hocam börtü böcek falan çek bnce insansız fotoların hoşuma gitti.. ama bncede biraz ruh ekiskliği problemi var şu an zamanla o aşılabilir gibi gözüküyo ama insanları çekme abi :D

hacım  bunu diyen 2.kişisin.bu ruh eksikliğinden kastın nedir ? çözemedim demek istediğinizi..saol yorum için..

hacım ben fotoğraf sanatçısı değilim o kadar anlamam olaydan ama bi fotoğrafa bakınca bana hayatıma dair biyeri olayı kişiyi herhangi bişiyi aklıma getirmiyosa yada ona bi süre bakmamı sağlamıyosa bnm için o fotoda ruh yoktur... başka bi arkadaşta sölemiş fotoğraflarında biraz daha kompozisyon çalışabilirsin, belkide ondan böle düşündüm ben sanki şipşak olmuş gibi biraz..

simdi daha acik oldu..peki bana bu sekilde hissettigin bir fotoyu gonderebilirmisin benim icin daha yardimci olur..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Bende pro. değilim ama zndmn dediğine hitaben, bir arkadaşıma ait beğendiğim foto : http://getir.net/9pg

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Tebrikler.Çok güzel hepside.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

buda benden

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bauer bunu yazdı:

Bende pro. değilim ama zndmn dediğine hitaben, bir arkadaşıma ait beğendiğim foto : http://getir.net/9pg

peki hacim bu fotoda neye dalip gidiyorsun seni etkileyen nedir ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

Hacı fotoğraf makinasının modelini özelden mesja olarak atabilirmsiin. cok güzel cekiyorda :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek

APPaLLoSa bunu yazdı:

Hacı fotoğraf makinasının modelini özelden mesja olarak atabilirmsiin. cok güzel cekiyorda :)

?

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Mütevazılık yapma. Basbayağı arada prof. resimler de var. :)

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 5416 Toplam Mesaj: 40