Bir Kedi Cinsi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Öncelikle iyi akşamlar 

Bir ara bir konu açılmıştı bir kedi türü ile ilgili işte uğur getiriyor, köpek gibi sadık vs...

Siyah renk birşeydi cinsi neydi bilen hatırlayan var mı?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tuxedo ? ben açmıştım o konuyu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

:|

https://www.google.com.tr/search?q=Tuxedo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=iXGCUoffF4qrhQe3yoG4DA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=675

kediden başka her şey var :|

noname tarafından 12/Kas/13 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

tuxedo cat yazmalısın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

bayıldım kediye, ilerde düşünürsem bundan bi tane sahiplenirim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Tuxedo ? ben açmıştım o konuyu.

Eyvallah hocam teşekkür ederim.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

yanimdaki evi yeni satin alip gocen kari, kapinin onune tabak canak koyup yemledigi icin su siralar boyle bi kedi damimda dolaniyo miyav miyav uyutmadi dun gece ,  bu gecede ayni muhabbet olur da; ertesi gun yine yaralarimi saramadan , yorgun sabah idmanina cikmak zorunda kalirsam bir sonraki gunun sabahina zipkinla vurup bu sanli turun sansini kaybettigi fotoyu koyacam... 

13.11.2013

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

scottish fold diyorum hocam. diğer kedilerden %30 daha zeki ve şirin bir hayvan. okul bitip eve gidince almayı düşünüyorum

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

vay be su konuyu görene kadar bilmiyordum cinsini, arkadasin evinde vardi bundan 10 12 yil önce falan harbiden cok cana yakin kediydi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Tc-Mucizesi-Dunyanin-En-Akilli-Ve-Ozel-Kedileri-168507/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

yanimdaki evi yeni satin alip gocen kari, kapinin onune tabak canak koyup yemledigi icin su siralar boyle bi kedi damimda dolaniyo miyav miyav uyutmadi dun gece ,  bu gecede ayni muhabbet olur da; ertesi gun yine yaralarimi saramadan , yorgun sabah idmanina cikmak zorunda kalirsam bir sonraki gunun sabahina zipkinla vurup bu sanli turun sansini kaybettigi fotoyu koyacam... 

13.11.2013

serseriyi indirecektim, zipkinin lastigini fareler kemirmis aq .P

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
Toplam Hit: 1549 Toplam Mesaj: 11