folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Bir Milli Projenin Daha Sonu Pardusa Elveda

Bir Milli Projenin Daha Sonu Pardusa Elveda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

paradus çekirdeğini programlayan adamı işten soğutmuşlar bu gurup bir daha toparlanmaz gibi ..

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:
    -----------------------------

KaptanMagaraAdami bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

zumsuk milletvekili de mi yanlış biliyor demişsin. Onlar doğrusunu biliyor ama yanlışı aksettiriyorlar. Adam boru gibi yazmış 2011 sürümü güncellenmeyecek diye. Sanki proje tamamen kapattırılmış gibi yaygara çıkarıyorsunuz. Bu ülke son yıllarda hiç olmadığı kadar millileşti, sizin haberiniz yok.

Fatih projesi kapsamında öğrencilere dağıtılacak binlerce tablet bilgisayar ile bu bilgisayarların bağlanacağı server'ların işletim sistemi nedir ?

Bizi bi' haberdar edersen...

Yapılan 100 tane işin 99'u sizi ilgilendirmezken 1 tanesini 99'una üstün olarak gören sizlersiniz.

akplilerde de hep bu mantık var anasını satim komiksiniz :) en önemli projeye pardusu vermiorsan koyim ben o 99 projeye...

gecenlerde arkıma dedim ki benzine zam gelmiş yine.oda dediki devletin demekki paraya ihtiyacı var.yapsınlar.hassiktir ulan.dünyanın en pahalı benzini bizde daha ne zammı.zamına koyim bn böle işin

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Güzel bir proje değildi zaten

ya adam gibi yapılsın ya da yapılmasın. bahane olarak sakın paramız yoktu demesinler :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

buraqgo bunu yazdı:

Mx0TBT bunu yazdı:

ne ya anlamadım 2012 yok mu ?

pardus bitti dayı 2011 paketlerini bile sildiler.Bu orospu çocuklarının nedir bu memleketten istediği.

Bilgates boşuna gelip tayyiple kahvaltı yapmıyor.Tam bir kararlı sürüm çıkmıştı onunda önünde durdular.Artık 60 sene sonra Devrim arabaları gibi filminide bekleriz.

http://www.medimagazin.com.tr/medimagazin/tr-lisanssiz-yazilim-kalmayacak-676-570-11047.html 

bill gates'in işi gücü yok memleketin işletim sistemine çomak mı sokacak dayı.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tugberk
    Tugberk's avatar
    Erkek

Tübitak klasik türk zihniyetinin en belirgin olduğu kurumlardan biridir, gerçekten birşeyler üretmeye çalışanlara köstek olurlar, kendi yaptıkları basit şeyleri de dünya çapında başarı olarak gösterirler. Bizzat ben bunun birden fazla örneğini birden fazla projede yaşamış bir insanım. Tübitaktan bir yol olmaz.

Her zaman söylüyoruz, pardus linux çekirdeğini, X11 gui'sini, kde masaüstü yöneticisini, türk wallpaper'ini kullanan bir işletim sistemidir, böyle milli proje filan gibi abartılı laflarla dramatikleştirecek birşey yok.

Toplam Hit: 6006 Toplam Mesaj: 46