folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bir Öğrenci Arkadaş İçin Ufacık Bir Paragraf Çevirisi Hosting Hediyeli

Bir Öğrenci Arkadaş İçin Ufacık Bir Paragraf Çevirisi Hosting Hediyeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

arkadaşlar yarın öğlene kadar bana lazım bir paragraf bende çeviririm ama çok başarılı olmaz diye buradaki daha başarılı arkadaşlardan rica etmek istedim karşılığında ücretsiz php host açabilirim şimdiden çok teşekkür ederim umarım yardımcı olursunuz.

Mr.; Hatice Dorukan benim Buca adliyesinde idari işler müdürlüğü yaptığım sırada lise stajyerliğini yerine getirmek için bilgi işlem kısmında görev almıştır.

Çalıştığı bu dönem boyunca sayın Dorukan çalışkan bir öğrenci olup aynı zamanda işyerinde çalışan diğer kişilerle saygı ve sevgi çerçevesini olması gerektiği gibi korumuştur.
    onun Sosyal olgun, mütevazı ve keyifli bir kişiliği vardır ve iletişim becerileri iyidir. ben dürüşt ve saygılı bir kişi olarak onu tanıdım.
    Ben bu nedenle kurumunuzun bilgi işlem bölümü için onu tavsiye ederim saygılarımı sunarım

Buca Adliyesi İdari işler müdürü
    Dilek Arbudak

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar905
    serdar905's avatar
    Erkek

hocam yokmuydu tercuman burosu falan bucada?isim cisim,makam yolamisiniz gitmis..internet ortamindayiz,milet neler yapiyor neler..biraz dikkat edin bence..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

isimleri,kurum isimlerini değiştir hoca.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

İzmir, 25.May.2011

Dear Sir or Madam,

This letter is my personal recommendation for Hatice ***kan. Until just recently, I have been Hatice's immediate supervisor for several years. I found her to be consistently pleasant, tackling all assignments with dedication and a smile.

Besides being a joy to work with, Hatice is a take-charge person who is able to present creative ideas and communicate the benefits.

Though she was an asset to our business efforts, Hatice was also extraordinarily helpful in other areas of the company.
    I highly recommend Hatice for employment. She is a team player and would make a great asset to any organization.

Yours Sincerely,

***ek ****dak

Administrative Affairs Manager of İLÇE_ADI Courthouse

https://twitter.com/ElliotticianRB
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

Çeviren arkadaşa çok teşekkür ederim ne zaman hosta ihtiyacı olursa bana başvurabilir ücretsiz veririm bu sadece bir ödev için kullanılacak o yüzden çok sıkıntı değil açık yada kapalı olması yani devlet dairesinde kullanılmayacak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

hocam karşılık beklentim yok işin görülsün yeter. isimleri ve resmi daire ismini benimki gibi değiştir yada sil sitersen.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

teşekkürler dostum ama başlığın ilk mesajları editlenemiyor ne yazıkki

Toplam Hit: 1189 Toplam Mesaj: 7