folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Bir Pencereyi Herzaman Üstte Olarak İşaretleme | Program İstek

Bir Pencereyi Herzaman Üstte Olarak İşaretleme | Program İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, windows için bu pencereyi her zaman üstte tut olayını gerçekleştirecek program var mı? mesela 4-5 pencere açık geçiş yaparken aktif olan en üste geliyor ama ben istiyorum ki istediğim işaretlediğim pencere herzaman üstte olsun.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Var böyle birşey ama programın adını hatırlayamadım ^^D Hatırlayınca yazarım. 

Window on top priority, window sizeing ^^D, window dragging, anahtar kelimeler 

Hatta Pencereleri Öncelik sırasına göre Gruplayıp, hepsini beraber tek sürüklemeyle, ekranın(yada MasaÜstünün) başka köşesine taşıyabiliyorsun. 

ne bileyim ekranın farklı bölgelerine yaklaştırdığında, pencereleri Farklı büyüklüklerde olmasını sağlayabiliyorsun. Büyük kolaylığ ^^D Ekranın orasından burasından tutup büyütmeye çalışmıyorsun. 4 farklı köşe ve 4 farklı kenardan, 8 farklı pencere büyüklüğüne standart olarak ayarlayabiliyorsun. 

Hatta, pencere'nin en üst satırından tutup sürüklemek dahi işkence gibi geliyordu, Pencerenin ortasından ve Klavyede (değişebilen) Ctrl tuşu yardımıyla, istediğim yerinden tutup sürükleyebiliyordum. ^^D

RitmFarbRacourci tarafından 26/Mar/19 16:00 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

https://efotinis.neocities.org/deskpins/

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Var böyle birşey ama programın adını hatırlayamadım ^^D Hatırlayınca yazarım. 

Window on top priority, window sizeing ^^D, window dragging, anahtar kelimeler 

Hatta Pencereleri Öncelik sırasına göre Gruplayıp, hepsini beraber tek sürüklemeyle, ekranın(yada MasaÜstünün) başka köşesine taşıyabiliyorsun. 

ne bileyim ekranın farklı bölgelerine yaklaştırdığında, pencereleri Farklı büyüklüklerde olmasını sağlayabiliyorsun. Büyük kolaylığ ^^D Ekranın orasından burasından tutup büyütmeye çalışmıyorsun. 4 farklı köşe ve 4 farklı kenardan, 8 farklı pencere büyüklüğüne standart olarak ayarlayabiliyorsun. 

Hatta, pencere'nin en üst satırından tutup sürüklemek dahi işkence gibi geliyordu, Pencerenin ortasından ve Klavyede (değişebilen) Ctrl tuşu yardımıyla, istediğim yerinden tutup sürükleyebiliyordum. ^^D

isim bekliyorum :D 

@NoktaliVirgul saol hocam indiriyorum

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

deskpindir bunun babası

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bu arada eksik söyledim herhalde, bu tek 1 program değil, 3-4 programla beraber yapıyordum. Lâkin, herhangi bir KısaYol çakışması filan olmadı. 

Ekstra bir özellik dâhâ vardı, onu da söyleyeyim.

Herhangi bir Pencerenin boyutlarını, fareyle pencerelerin köşelerini seçmeden, köşeye yakın herhangi bir yerinde Farenin Sağ tuşuyla çekip, ayarlayabiliyordum. 

Programların boyutlarıysa 1-2 Mb'ı geçmiyor.

Ama hâlen Program Adlarından tık yok. ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 26/Mar/19 18:27 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DeskPins bunu kullan

do_som tarafından 26/Mar/19 18:15 tarihinde düzenlenmiştir