folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Pizza Şirketi, Yemeksepeti‘Nde Yapılan Yorum Dava Açmaya Hazırlanıyor.

Bir Pizza Şirketi, Yemeksepeti‘Nde Yapılan Yorum Dava Açmaya Hazırlanıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    tolgaStain bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    tolgaStain bunu yazdı

Adam tutup yemeksepeti.com'dan pizza söylüyor sonra gidip altı yanmış diye yorum yapıyor.
    Nerdeyse her semtte 2-3 şubesi olan bir sürü pizza şirketi var onlardan söyleyeceği yerine.

hocam yemeksepet üretici degil , aracı ki burada zaten yine aracılık yaparak müşteriyi savunmuş.

adam yemeksepeti üzerinden ister dominostan ister pizzapizza dan isterse pizzahottan ürün sipariş eder. il ilçe semt seçersin pizzacıyı seçer siparişini geçersin :)

Biliyorum hocam benim tepkim zaten pizza şirketlerinin sitesi + telefonu varken sen gidip yemeksepetinden sipariş veriyorsun yemeksepetinin getirdiği pizzanın altı yanık oluncada aracı olan firmaya şikayet ediyorsun.İşte tam bi saçmalık.

yemeksepeti birşey getirmiyor, senin yerine o arıyor gibi düşün(alakası yok ha sistemin), şikayet şöyle birşey, yorum ve oylama sistemi var orada, bazı ürünleri boktan yaptıklarını yorumlardan anlıyorsun, gelen siparişi yorumluyorlar işte, yoksa banada 30 dakika olayı oldu, sikimde olmaz normalde ama sıcak yenecek pizzaydı 41 dakikaya geldi, dedim hani 30 dakika, "işte o sistem şöyle, burada hazırlanması 13 dakika + servis 30 dakika yani toplamda 43 dakika", pek laftan anlayan adamlar değiller.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

hacı nevzat aydının arkasında ali sabancı gibi adamlar var

sikindirik bir pizza franchise inin açtığı tazminat davasını ödeyebilecek durumları var yani :)

ayrıca şu yemeksepeti bana göre türkiyedeki en akıllıca bir proje

millet herşeyden vazgeçer boğazından vazgeçemez...

ŞU CÜMLEYİ OKUYUNCA BUZ GİBİ OLDUM. 

NE BİÇİM ÜLKE BURASI BE.

Haklı haksız değilde. Zengin fakire göre adalet dönüyor. VE BUNA ÖLESİYE İNANIYORUZ...

Bunun yanlış olduğu herkesçe bilinmesine rağmen hiç kimse bu ülkede adalet de var diyemiyor, yok çünkü...

Bu saçmalığın farkında mısınız ?

Şu yorumun üzerine yorum atmak sanıyorum ki gereksiz.

Yani adam yanık pizza yemiş ve yorumda bulunmuş. Ben bu davada adamın kaybedeceğine ihtimal vermiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

hacı nevzat aydının arkasında ali sabancı gibi adamlar var

sikindirik bir pizza franchise inin açtığı tazminat davasını ödeyebilecek durumları var yani :)

ayrıca şu yemeksepeti bana göre türkiyedeki en akıllıca bir proje

millet herşeyden vazgeçer boğazından vazgeçemez...

ŞU CÜMLEYİ OKUYUNCA BUZ GİBİ OLDUM. 

NE BİÇİM ÜLKE BURASI BE.

Haklı haksız değilde. Zengin fakire göre adalet dönüyor. VE BUNA ÖLESİYE İNANIYORUZ...

Bunun yanlış olduğu herkesçe bilinmesine rağmen hiç kimse bu ülkede adalet de var diyemiyor, yok çünkü...

Bu saçmalığın farkında mısınız ?

Şu yorumun üzerine yorum atmak sanıyorum ki gereksiz.

Yani adam yanık pizza yemiş ve yorumda bulunmuş. Ben bu davada adamın kaybedeceğine ihtimal vermiyorum.

bencede gereksiz "farkında mısınız?" ile biten bol caps locklu bir cümle bulantı yaptı bende, ne güzel pizza sipariş edecektim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    tolgaStain bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    tolgaStain bunu yazdı

Adam tutup yemeksepeti.com'dan pizza söylüyor sonra gidip altı yanmış diye yorum yapıyor.
    Nerdeyse her semtte 2-3 şubesi olan bir sürü pizza şirketi var onlardan söyleyeceği yerine.

hocam yemeksepet üretici degil , aracı ki burada zaten yine aracılık yaparak müşteriyi savunmuş.

adam yemeksepeti üzerinden ister dominostan ister pizzapizza dan isterse pizzahottan ürün sipariş eder. il ilçe semt seçersin pizzacıyı seçer siparişini geçersin :)

Biliyorum hocam benim tepkim zaten pizza şirketlerinin sitesi + telefonu varken sen gidip yemeksepeti üzerinden sipariş veriyorsun pizzanın  altı yanık oluncada aracı olan firmaya şikayet ediyorsun.İşte bu tam bi saçmalık.

hocam tam tersi , o aracılık eden firma şimdi adamın hakkını savunuyor işte. yemek sepeti sadece sipariş verilen bir yer değil , sözlük gibi üreticilerin yani restoranın büfenin hakkında yorumları okuyup yazıp puan verilen bir yer.

Örnek bornovada 3 tane pizza pizza var ancak bunlardan en uzak olanı aslında piizayı en çabuk getiren restoran yorumlardan çok rahat anladım ve siparişimi hep ordan verdim hiç bir sorun cıkmadı , bir gün başka yerden verdim malzeme azdı.

Yine bornovada ohanesburgerin güzelliklerini yorumlar sayesinde öğrendim , siparişi getiren adam o kadar iyi yapıyorduki işini bırakın milleti ben bile yorum attım.

İşte böyle bir sistem sayesinde alacağınız ürün hakkında memnuniyet yorumlarını dürüst bir şekilde okuyorsunuz. Pizzapizza nın internet sitesinden veya telefonundan sipariş edersen sadece pizza almış olursun önüne kömür de koysalar mum gibi kalırsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    tolgaStain bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    tolgaStain bunu yazdı

Biliyorum hocam benim tepkim zaten pizza şirketlerinin sitesi + telefonu varken sen gidip yemeksepeti üzerinden sipariş veriyorsun pizzanın  altı yanık oluncada aracı olan firmaya şikayet ediyorsun.İşte bu tam bi saçmalık.

hocam tam tersi , o aracılık eden firma şimdi adamın hakkını savunuyor işte. yemek sepeti sadece sipariş verilen bir yer değil , sözlük gibi üreticilerin yani restoranın büfenin hakkında yorumları okuyup yazıp puan verilen bir yer.

Örnek bornovada 3 tane pizza pizza var ancak bunlardan en uzak olanı aslında piizayı en çabuk getiren restoran yorumlardan çok rahat anladım ve siparişimi hep ordan verdim hiç bir sorun cıkmadı , bir gün başka yerden verdim malzeme azdı.

Yine bornovada ohanesburgerin güzelliklerini yorumlar sayesinde öğrendim , siparişi getiren adam o kadar iyi yapıyorduki işini bırakın milleti ben bile yorum attım.

İşte böyle bir sistem sayesinde alacağınız ürün hakkında memnuniyet yorumlarını dürüst bir şekilde okuyorsunuz. Pizzapizza nın internet sitesinden veya telefonundan sipariş edersen sadece pizza almış olursun önüne kömür de koysalar mum gibi kalırsın.

Aynen.

Ve bunlar ile firmaların popülerliği yükseliyor ya da hizmet kalitesine göre düşüyor. Çok orjinal bir fikir. 

ne diyon?
Toplam Hit: 5671 Toplam Mesaj: 36