folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bir Programa Türkçe Dil Desteğini Nasıl Yaparız?

Bir Programa Türkçe Dil Desteğini Nasıl Yaparız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek
       hocam mesela elimizde bi program var İngilizce. Biz bunu Türkçeleştirmek istiyoruz mesela (neden?:vatana millete yararı olsun, anlamayanlar hödük gibi bakmasın, daha anlamlı olsun diye) nasıl yapılır bu, bi programı var mıdır, programdan programa değişir mi, yoksa txt lerle oynayip 2 dk da halledilebiliyo mu? yani nedir hocam bu işin sırrı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

valla hodja hiç aklıma gelmedi boyle bişey yapmak

ama benje programın yapımcısıyla aran olcak şimdi aranda olmasa adama gidip direk ben sana dil konusunda yardımjı olacam diyemezsin adam der yane bu hırbo kim bana niye durduk yere yardım ediyo

birde txt falan ayagıda yok hadi oldu diyelim msla : ares p2p paylasım programı onda diller txt içinde saklanıyo tabi sadeje bu kucuk bi ornek girersin textlerin birine zaten türkçesi var sen gidersin onu kürtçe yaparsın a.k :D belli olmaz o sana kalmış onuda sen kullanırsın ha başkasıda kullansın dersen atarsın rapide sonra koyarsın foruma işte bunu atmadan once bi sfx arşivi gibi bişey yaparsın oraya yazarsın nerdekı dosyalar deiştirilecek veya kendın dersın girin şuraya işte yapıstırısn değiştirin

vs vs... :D 

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    resource hacker  programıyla oluyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek
    valla hoca benim bi arkadaş yapıyo bu işi sorma fırsatım olmadı daha. programları teker teker türkçe yapıyor. şu f.i.e.s.t.a.xp olayı varya -k.atıl.ım.sız k.ur.ulu.m- adam dil desteiği ekliyor çatır çatır. Vardır aslında bunu bi progra mı ya da bu dil olayı programlrın neresinde oluyo acaba. hangi uzantıyla kaydediliyor? onları bilsek program falan vars onuda buluruz. Bakıyorum mesela dil desteği olan proglara. yapılandırma ayarı diyor dil desteğinde. amahiç dil desteği olmaynlara nasıl yapılır nasıl edilir vala soru işareti
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

resource hack veya restorator...

istersen yama da yapabilirsin bu programlarla..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek
    ok hocam sağol araştırıyorum
Toplam Hit: 1021 Toplam Mesaj: 6