folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bir Türlü Çözemediğim İnternet Bağlantı Sorunu (Güncelleme Sorunu Buldum Ama Şimdide Farklı Bir Sorun Var)

Bir Türlü Çözemediğim İnternet Bağlantı Sorunu (Güncelleme Sorunu Buldum Ama Şimdide Farklı Bir Sorun Var)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Güncelleme editi,

Sıkıntıyı buldum.

Diğer bağladım pc eskiden wifi ile bağlıydı o zamanlar wifi kitleniyordu daha sonra kablo çektim şimdide bütün interneti kitliyor.

O pc de sıkıntı var sanırım. Windows 10 kullanıyor. Sorun gider dediğimde ağ bağdaştırıcısını sıfırlayın deyip sorunu çözüyor yine daha sonra yine sıkıntı yapıyor.

Sürücü ayarlarından güç yönetimi için bu aygıtı kapat iznini kaldırın demişler onu da denedim ama yine aynısını yapıyor.

Ağ izleyicisindne baktığımda networkde herhangi bir şüpheli durum yok. Neden o pc bunu yapıyor olabilir. Sadece kendini değil bütün ağı bozuyor.

RaAmLis tarafından 13/Nis/19 20:51 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Şuan download 0.72 upload 5.05

Şaka gibi ya uğraştığım sorunlara bak.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

arka planda interneti kullanan uygulamalar olabilir mi onlara bakmak lazım. windows update'ler, telefonlardaki güncellemeler, arkada dönen yazılımlar falan bakmak lazım.

bende de windows sürekli update yapıyor birşeyler indirmeye çalışıyordu. hep ama yani kullanımı sınırlamış, etkin saatleri belirlemiş olmama rağmen olmuyordu. kablo ile bağlanıyordum ve tarifeli bağlantı yapınca sorunum düzeldi. en azından benimki böyle giderildi

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

edit.

RaAmLis tarafından 13/Nis/19 21:10 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

O pc den modeme dahi bağlanamıyorum. Elle ip verdim yine sorun devam ediyor.

Sorun gider dediğimde bağdaştırıcıyı sıfırlayıp, 2-3 dakikalığına internet geliyor sonra tekrar kopuyor. Wifi takıp wifiden bağlandım yine aynı şekilde bağdaştırıcı sıfırlayın diyor hata veriyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Ethernet kartı bozuktur

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 10864 Toplam Mesaj: 6
network sorun internet yavaşlık vodafone fiber bağlantı